30.10.2016, 09:30

Вітаємо рівненських водіїв з Днем автомобіліста!

Сьогодні рівняни відзначають День автомобіліста (День працівників автомобільного транспорту).
Це свято, зазвичай,святкують не тільки професійні шофери, а й звичайні автолюбителі, чиє життя нерозривно пов'язане з автомобілями.

День автомобіліста був придуманий для того, щоб висловити ту важливість, яку в сучасному суспільстві відіграє автомобільний транспорт. Сьогодні автомобілі різних класів та розмірів є незамінними у розвитку будь-якої сучасної держави. Автомобілі дозволяють нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі та подорожувати по найцікавішим країнам.

«Справжня дама не розбирається в машинах. Вона переконана, що їх вигадали чоловіки, щоб мати достатню кількість гайок для відкручування та прикручування у вільні недільні дні» — Джо Алекс

Кількість професій, безпосередньо пов'язаних з Днем автомобіліста вражає. Представники даних професій можуть відзначати це свято завдяки указу Президії Верховної Ради СРСР, який був підписаний 1 жовтня 1980 року. З того моменту День працівників автомобільного транспорту святкують в останню неділю жовтня. Після розпаду СРСР це свято пам'ятають в Україні, Росії та в Білорусії.

«Мені подобається думати про Ferrari, як про зменшену версію Бога» — Джеремі Кларксон
Щасливе Рівне