01.11.2016, 13:12

За відмову від "електронного квитка" міська влада Рівного заплатить більше 2 мільйонів

Епопея із введенням "єдиного квитка" для проїзу у громадському транспорті Рівного триває.

На останній сесії Рівнеради депутати вирішили відкласти це питання на доопрацювання. Вони аргументували це тим, що досі є багато нюансів, які їм не вдалося вирішити з корейською стороною. Також міський голова Рівного наголошував на тому, що вбачає в цьому питанні комерційний інтерес представників інвестора у Рівному та і самих інвесторів.

Рівнянам не варто чекати введення "електронного квитка"

Водночас представник корейської сторони Роман ЧОКАН пояснює, що місто в першу чергу повинно бути зацікавлене у введенні "електронного квитка". Адже це і інвестиції, і придбання нового транспорту.

Уряд хоче запровадити електронні квитки на міський транспорт

Всі ці аргументи не змусили депутатів розглянути це питання. Його відклали на доопрацювання. Така ситуація зовсім не тішить корейську сторону. Вони навіть хотіли відкликати свою пропозицію з 1 листопада. Проте вирішили дати депутатам останню можливість виявити свою позицію та все ж підтримати цю ініціативу.

Тим самим це питання пройде розгляд на комісіях, а потім буде винесене на сесію. Поки сесія не відбудеться, відкликати договір інвестори не будуть.

Проте, якщо ж міська влада не підтримає "єдиний квиток", то корейська сторона подасть позов на відшкодування затрат: на проїзд, реєстрацію фірми, оформлення документів. Роман Чокан каже, що ця сума може становити близько 100 000 доларів. У гривнях це більше двох з половиною мільйонів гривень.
Щасливе Рівне