04.11.2016, 06:30

Які котики найбільш популярні серед рівнян [+Фото]

Триколірні, одноколірні, пухнасті і не дуже - розмаїття котиків рівнян просто вражає.
Так, якщо говорити про породистих котиків, то найчастіше рівняни діляться світлинами улюбленців породи британський, шотландський висловухий та шотландський прямовухий. Такі котики дуже милі, характеризуються як спокійні та домашні. Найбільш популярні серед них представники з сірим забарвленням.

Часто на рівненських сайтах оголошень можна знайти і сіамських котиків білого кольору з чорними вушками та лапками. Виглядають вони дуже мило щей завдяки яскраво-блакитним очам, що вирізняє їх серед інших порід.

Не менш симпатичні та популярні серед рівнян триколірні кицьки.Деякі рівняни мають котів породи мейн-кун. Представники цієї породи тихі, дружні, грайливі і водночас витривалі та сильні.Ну а найбільше котиків у Рівному - непородистих. Та, попри це, вони не менш віддані, милі та охайні.ФОТО: Рівняни та їх коти у соцмережах

Ну а знайти собі чудового котика чи собачку ви можете за допомогою рубрики порталу "ОГО" під назвою "Життя" або рівненської спільноти "КОТИ / КОШЕНЯТА в хороші руки м. Рівне"

Статті до теми:

Веселі кошенята шукають господарів у Рівному

Триколірні киці шукають господарів у Рівному

У Рівному кошенята, метиси британок, шукають господарів
Щасливе Рівне