Вилікувати геморой швидко та без болю – цілком реально!
Але, перш ніж дізнатися, як лікувати, давайте детальніше розглянемо саму хворобу.
Отож, що ж таке геморой?
Це «професійна» хвороба всіх, хто проводить багато часу в сидячому положенні — наприклад, водіїв та офісних працівників, годинами не встають з-за керма і комп'ютера. Геморой викликається застоєм крові у венах нижніх відділів кишківника. Розвитку цієї хвороби сприяють часті запори, вагітність і пологи — одним словом, всі стани, що провокують помітне підвищення внутрішньочеревного тиску. У групі ризику знаходяться люди з зайвою вагою, і ті, хто часто змушений піднімати тяжкості (вантажники, спортсмени).
Види геморою і симптоми прояву
Медицина розрізняє три форми геморою: внутрішній, зовнішній і комбінований.
При внутрішньому геморої спостерігається варикозне розширення вен, розташованих в глибині анального каналу. Найчастіше ця форма проявляється кровотечами, а при напрузі гемороїдальні вузли можуть випадати і принижуватись.
Для зовнішнього геморою кровотечі не характерні, так як вузли розташовуються зовні прямої кишки, навколо анального отвору, і не травмуються при дефекації. Але це не означає, що такий геморой можна залишати без лікування — з часом виникає ризик виникнення тромбозу та запалення зовнішніх гемороїдальних вузлів. Зовнішній геморой проявляється сверблячкою і дискомфортом, а при пальпації можна намацати невеликі ущільнення навколо ануса. При тромбозі виникає сильний біль, набряк, а часом і підвищення температури. При запущених стадіях запальний процес може захоплювати навколишні тканини аж до розвитку парапроктита (гнійного запалення).
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1478770502.jpg)
Комбінований геморой — це поєднання двох вищеописаних видів захворювання.
Ще 20 років тому хірургічне втручання було основним методом терапії геморою, проте в наші дні оперативне лікування показано лише при запущених формах захворювання. Слід зазначити, що техніка таких операцій сильно змінилася — тепер оперативне лікування геморою проводиться малоінвазивним способом. Сучасна медицина має в своєму розпорядженні кілька таких методик позбавлення від цього захворювання.Саме таке лікування застосовують в своїй практиці
лікарі-проктологи Медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне».
Якісна медична допомога у Рівному без вихідних
Зараз тут успішно практикуються унікальні методи лікування в амбулаторних умовах з використанням інноваційного обладнання.
У їх числі і такий метод, як лігування латексними кільцями.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1478770492.jpg)
Суть метода в тому, що основа гемороїдального вузла перетягується спеціальним латексним кільцем, внаслідок чого кровообіг в патологічному новоутворенні припиняється. Через передавлювання ніжка не отримує більше притоку крові, відмирає і виводиться природним шляхом при дефекації приблизно через 14 днів разом з кільцем. Час проведення такої безболісної процедури, яка здійснюється в амбулаторії, не більше двох-п'яти хвилин, знеболювання не потрібно.
При неухильному дотриманні рекомендацій лікаря ймовірність рецидиву геморою зведена до мінімуму.
Відгуки МЦ Окфорд Медікал Рівне, медичний центр
Для лікування не тільки геморою, а й анальних тріщин в Медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» використовують таку методику, як лікування радіохвильовим методом за допомогою апарату ”Сургітрон”. Цей метод безболісний, не потрібно використовувати наркоз, який пацієнти часто переносять гірше самої операції. Лікар спеціальним мікрохвильовим скальпелем за допомогою сконцентрованого потоку радіохвиль високої частоти розрізає тканини, в результаті чого клітини повністю відмирають. Під час операції краї розрізу миттєво з’єднуються між собою. Такий метод повністю усуває можливість інфікування рани, прискорюється процес відновлення пацієнта та повернення його до нормальної життєдіяльності.Також проктологи медцентру при використанні радіохвильової терапії запобігають виникненню набряків, запалень і кровотеч. Сама операція займає небагато часу, необхідності в медикаментозному і стаціонарному лікуванні немає.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1478770511.jpg)
Тож якщо вам потрібно позбавитись від проктологічних проблем та повернути собі здоров'я, зробіть це безболісно та швидко.Зверніться до Медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне». Тут діють комфортні умови для пацієнтів — запис на зручний для вас час, робота навіть у вихідні дні, можливість зберегти анонімність.
Запишіться на прийом до лікаря-проктолога в Медичний центр вже зараз:
м.Рівне, вул.С.Петлюри, 19 (поруч з Ляльковим театром)
тел.+380 (362) 40-40-50
моб. +38(067) 840-40-50
http://rivne.oxfordmed.com.ua
(Ліц.№ АЕ ?638036 МОЗУ від 05.01.2015)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне", лікування, хвороба, лікування геморою
Декларування доходів 2025: коли подавати декларацію, щоб уникнути штрафів?
![](/images/articles/2/small/1738745202.jpeg)
В Україні триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Вона стартувала 1 січня 2025 року.
переглядів: 624
Ворог здійснив атаку на обʼєкти газової інфраструктури України
![](/images/articles/2/small/1739264171.jpg)
РФ завдала комбінованого удару ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах газодобувної промисловості на Полтавщині.
переглядів: 280
Знову відключатимуть світло: для кого запровадять графіки
![](/images/articles/2/small/1739219026.jpg)
Запроваджені обмеження діють [b]від 6 ранку до 9 вечора, [/b]але не передбачають відключення світла для населення.
переглядів: 352
На Рівненщині з 15 лютого заборонено вилов щуки
![](/images/articles/2/small/1739201325.jpg)
З 15 лютого на території Рівненської області починає діяти нерестова заборона на вилов щуки. Вона триватиме до 31 березня, повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль.
переглядів: 444
Як рівнянам відрізнити грип від застуди: практичні поради
![](/images/articles/2/small/1739186690.jpg)
На Рівненщині зростає захворюваність на грип та ГРЗ. Медики фіксують велику кількість хворих, а навчальні заклади навіть переходять на дистанційне навчання. Як грип, так і звичайна застуда є інфекціями дихальних шляхів, викликаними вірусами. То як їх відрізнити?
переглядів: 414