30.11.2016, 16:03

У Рівному до Дня інвалідів провели відкритий Кубок області з пауерліфтингу [+Фото]

26-27 листопада у Рівному відбувся відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Захід пройшов у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» і був присвячений Міжнародному Дню інвалідів.
У Кубку прийняли участь, крім господарів, команди Березнівського, Радивилівського, Сарненського, Зарічненського, Млинівського районів, Донецької, Чернігівської, Львівської областей, а також Києва. Загалом змагалося 93 учасника.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили головний спеціаліст управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Мурін Володимир Валерійович та заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення майстра спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА – Шутаку Сергію та посвідчення кандидата в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору – Матвійчук Світлані.

Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору проводилось окремо по нозологіям, ваговим категоріям, серед жінок та чоловіків, юнаків та юніорів.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

Рівненська збірна стала кращою на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце - Блищик Юлія (м. Рівне);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (м. Рівне), ІІ місце - Ярошук Людмила (м. Рівне),

вагова категорія до 56 кг: І місце – Ліценко Анастасія, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Матвійчук Світлана, КМСУ (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце - Головатчик Руслан, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Антошин Денис (Донецька обл.), ІІІ місце – Рибак Маким (м. Рівне);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Ткачук Микола (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Миронець Андрій, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Котов Олексій (Чернігівська обл.), ІІІ місце – Татаркін Сергій (Донецька обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Левчик Сергій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Головатчик Павло, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Шепель Петро, МСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія понад 125 кг: І місце – Ландик Валерій (м. Рівне).







Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед жінок стали:

вагова категорія до 41 кг: І місце – Таргоній Оксана (м. Рівне), ІІ місце – Кобилянська Дар’я (м. Рівне) ;

вагова категорія до 50 кг: І місце – Чубик Любов, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 55 кг: І місце – Гудачек Марія, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Самчик Марина (м. Рівне), ІІІ місце – Дядечко Олеся ( Чернігівська обл. );

вагова категорія до 61 кг: І місце – Данильченко Мирослава (Чернігівська обл.), ІІ місце – Песоцька Аліна (м. Київ);

вагова категорія до 67 кг: І місце – Рубцова Вікторія (Донецька обл.), ІІ місце - Подгорна Тетяна (м. Рівне);

вагова категорія до 73 кг: І місце – Климець Софія (м. Рівне);

вагова категорія до 79 кг: І місце – Семенюк Любов, МСУМК (м. Рівне);

вагова категорія до 86 кг: І місце – Колошинська Наталія (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед чоловіків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Рожко Василь, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Будзан Микола (Львівська обл), ІІІ місце – Геч Гордій (Сарненський р-н);

вагова категорія до 54 кг: І місце – Іванов Олексій (м. Рівне), ІІ місце – Барановський Максим (м. Рівне), ІІІ місце – Буткевич Назар (м. Рівне);

вагова категорія до 59 кг: І місце – Шутак Сергій, МСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Марчук Михайло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Федас В’ячеслав (м. Київ);

вагова категорія до 65 кг: І місце – Яков’юк Максим (м. Рівне), ІІ місце – Колесник Ярослав (м. Рівне), ІІІ місце – Кузнецов Юрій ( Сарненський р-н);

вагова категорія до 72 кг: І місце – Поліщук Дмитро (м. Рівне), ІІ місце – Мороз Олег (м. Рівне), ІІІ місце – Бандура Володимир (м. Рівне);

вагова категорія до 80 кг: І місце – Кожушко Сергій, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Наливайко Михайло, КМСУ (Сарненський р-н), ІІІ місце – Байдюк Микола (Чернігівська обл);

вагова категорія до 88 кг: І місце – Новак Роман, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Шурута Сергій (Чернігівська обл.), ІІІ місце – Головій Віктор (Сарненський р-н);

вагова категорія до 97 кг: І місце – Сікальський Андрій (м. Рівне), ІІ місце – Хомич Олександр (м. Рівне), ІІІ місце – Клімов Микола (Березнівський р-н) ;

вагова категорія до 107 кг: І місце – Багнюк Олександр, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Кравченко Іван (м. Київ);

вагова категорія понад 107 кг: І місце – Гавриш Анатолій (Чернігівска обл.), ІІ місце – Мурашко Олександр, МСУ (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юнаків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне), ІІ місце – Михасюк Костянтин (м. Рівне), ІІІ місце – Ломако Олександр (Зарічненський р-н).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юніорів стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Огієнко Дмитро (Чернігівська обл.), ІІ місце – Полюхович Павло (Зарічненський р-н), ІІІ місце – Матчишин Олександр (м. Рівне)

вагова категорія до 59 кг: І місце – Матчук Володимир (м. Рівне), ІІ місце – Шимчук Богдан (Радивилівський р-н).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».





Щасливе Рівне