01.12.2016, 17:00

Відключення світла у Рівному завадило студентам зіграти у волейбол

Аварія на однієї з підстанцій Рівного стала причиною глобального відключення електроенергії у місті. Ця подія внесла небажані корективи у розклад матчів студентської Ліги України. Учасники зіграли тільки два матчі з трьох у перший день 1-го туру.
Як розповіли в Рівненській обласній федерації волейболу, через відсутність електропостачання була перенесена на більш пізній термін гра між командами Кам’янець-Подільського національного університету, де виступатимуть срібні призери чемпіонату Європи (U-20) Дмитро Вієцький та Олег Плотницький, та Луцького національний технічний університет. Даний поєдинок відбудеться в третій день змагань, 1 грудня, о 15.30. Це буде четверта гра дня.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

«ТНПУ» (Тернопіль) - «ЛДУФК» (Львів) – 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
ТНПУ: Гевко, Вдовишин, Ухман, Задорожний, Нестеренко, Польовий; Чиботару (л), Леньо (к), Філіповський, Петращук. Тренер - Чиботару
ЛДУФК: Білецький, Гриців, Кінаш, Бокшан (к), Калинський, Балушинський; Гера (л), Рижов (л), Ніколін. Тренер – Хома.
Судді: Козловський (Рівне), Мамчур (Рівне).
Тривалість матчу: 56 хв. (19+18+19).
29 листопада. Рівне. Спорткомплекс НУВГП.

В першому матчі змагань львівська команда, де лідером та капітаном є гравець ВК «Барком-Кажани» Юрій Бокшан, доволі впевнено здолала опір тернопільської дружини.

«Коледж-НУХТ» (Вінниця) - «ЖНАЕУ» (Житомир) – 3:1 (25:10, 25:18, 30:32, 25:18)

Команда з Житомира прибула до Рівного буквально за декілька хвилин до матчу, коли їх суперники з Вінниці вже активно розминалися. Цілком можливо, що саме цей фактор і став причиною розгромного рахунку у першій партій 25:10 на користь «Коледж-НУХТ». Вже в другій партії житомиряни, так би мовити акліматизувалися, але цього було недостатньо для перемоги 18:25. До честі житомирських студентів, при загальному рахунку 0:2 вони не здалися, і третя партія цього матчу стала справжньою окрасою всього ігрового дня. Команди йшли очко в очко увесь ігровий час, непомітно перетнувши позначку у 25 пунктів. Вінничан вистачило лише до позначки «30», а житомиряни набрали, відповідно, на два більше, і здобули перемогу в партії. У психологічному плані ця партія мала б стати переломною в матчі, але вінничани не випустили перемогу, яка вже була майже у кишені. Четверта партія, яку вони виграли з рахунком 25:18 стала останньою в матчі, і команда «Коледж-НУХТ» здобула перемогу 3:1.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

«Регіна» стартувала у Суперлізі з двох домашніх поразок

«Регіна» розпочне новий сезон у Суперлізі поєдинками проти призерів

Нагадуємо, що за матчами 1-го туру студентської Ліги в Рівному, ви можете дивитися в Інтернеті за наступним посиланням.

Студентська Ліга. Вища ліга. 1-й тур. Рівне. Програма змагань

1 грудня
11.00. «К-ПНУ» - «ЛДУФК»
12.30. «Коледж-НУХТ» - «НУВГП»
14.00. «ТНПУ» - «ЛНТУ»

2 грудня
10.00. «НУВГП» - «К-ПНУ»
11.30. «ЛДУФК» - «Коледж-НУХТ»
13.00. «ЖНАЕУ» - «ТНПУ»

В програмі змагань можливі зміни

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Віктор КОЗЛОВСЬКИЙ (Рівне).

Довідка. В рівненських змаганнях «стінка на стінка» грають команди двох груп: група А – Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка (К-ПНУ), Вінницький коледж Національного університету харчових технологій (Коледж-НУХТ) та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), група В - Національний університету водного господарства та природокористування, Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК), Житомирський національний агроекологічний університет (ЖНАЕУ) та Луцький національний технічний університет (ЛНТУ).

Щасливе Рівне