05.12.2016, 15:45

Скандали, інтриги, земельні ділянки, або Як проходять засідання сесій Рівнеради

Практично жодна сесія Рівненської міської ради не проходить без скандалів та суперечок.
Напередодні наступного засідання сесії Рівнеради, яка відбудеться вже 6 грудня, пригадаємо яким було попереднє пленарне засідання ради.

Остання сесія Рівненської міської ради не обійшлася без пікетів та вирішення скандальних питань. Так, на засідання прийшли мешканці гуртожитку на вулиці Небесної сотні,6, які вже майже два роки не можуть приватизувати свій аварійний будинок. Виступали на засіданні і мешканці Золотієва, які не хочуть будівництва на мікрорайоні “наливайки”. Також на сесію Рівнеради завітали і бійці АТО, які звернулися до міської влади з проханням, виділити їм землю для будівництва квартир в обласному центрі.

Хомко поверни житло, або Як сесія Рівнеради почалася з пікету

Кожне з питань обговорювали депутати практично впродовж години. Водночас знайти остаточні відповіді на ці ключові і важливі для містян проблеми народним обранцям все ж не вдалося. Так, по першому питанню міський голова зауважив, що поки будинок не визнають не аварійним, ніякої мови про приватизацію йти не може, адже таке рішення буде незаконним. У ситуації з Золотієвом, підтримати проект рішення про те, що б не продовжувати строк оренди ділянки для підприємця Левицького так і не вдалося. Депутати вирішили створити комісію, яка вивчатиме це питання, а підприємця попросили до наступної сесії знайти порозуміння з мешканцями мікрорайону.

Жваве обговорення, як під час сесії, так і після її завершення, викликала проблема забудови на Пагорбі Слави. Цю ділянку міські обранці хотіли віддати під будівництво багатоповерхового будинку для ТзОВ “Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини”. На засіданні виступили і самі ветерани АТО, представники вищеназваної організації, які просили депутатів підтримати проект виділення 70 соток для будівництва. Проект рішення про це будівництво опублікували на сайті міської ради 25 листопада. Проект рішення подав депутат Рівнеради від ВО «Батьківщина» Олександр Нестерук.


Учасники АТО просять надати їм землю під будівництво житла


За декілька днів депутат відкликав своє рішення, про яке написав Олександр Нестерук на своїй сторінці у фейсбук: «Дякуючи громаді міста, яка звернула увагу на деякі моменти у цьому питанні, я ще більше заглибився у нього і з`ясував деякі обставини. Порадилися із головою нашої фракції Галиною Кульчинською та з колегами по фракції і вирішили, що треба скасувати проект рішення».

То ж чи піднімуть вже завтра, на наступній сесії, ці питання - дізнаємося згодом і чи відбудеться вирішення цих та інших питань не розмовами, а конкретними діями - стане відомо вже на засіданні.
Щасливе Рівне