Ми у Facebook
23.12.2016, 10:40

"Ідіть до хати Хомка, а не заважайте людям", - рівняни про перекриття Соборної

Перекриття вулиці Соборної мешканцями гуртожитку на вулиці Небесної Сотні викликало бурхливе обговорення серед рівнян.

Мешканці гуртожитку на вулиці Небесної Сотні, 6-а перекрили вулицю Соборну на знак протесту.

Вимога у людей одна — дозволити приватизувати їх гуртожиток. Проблема полягає у тому, що за висновками попередньої експертизи їх гуртожиток визнали аварійним, а тому вони свого часу вимагали провести повторну експертизу.

"Перекривайте хоч цілу планету, я не підпишу!" - міський голова Рівного про приватизацію гуртожитку

Мешканці гуртожитку перекрили центральну вулицю міста і це викликало обурення серед людей, які стали заручниками такої ситуації. У соціальних мережах користувачі радять проводити пікети біля будинку міського голови, а не у центрі міста.


Коля Філіпчук
В мене питання
Нащо перекривати дорогі ви не Хомку погано робите а іншим людям причом ті люди якім на роботу, навчання, додому
Станьте під ОДА і пікітуйте
АТО не собі не людям

Олександр Радько
якби вси машини не перлися через центр кому треба кому не треба то може и такого затору и не булоб бо видкрили ценгтр то всеривно як мед то ложкой

Anna Baranovskaya
Из-за этого я сегодня опоздала на работу. Бестолковщина, чего было перекрывать улицу по которой ездят все маршрутки. Вот мне лично все равно, что там с этим домом, и что они этим добиться пытались.

Ксюша Манько
А якби швидка допомога везла когось у критичному стані до лікарні, і не встигла б довести людину, із-за тих заторів, які спричинили 10 чоловік, бо їм щось не дозволяють...на чиїй совісті було б це життя???

Леся Невинна
В мене дитя півтори години просиділо в траліку, їдучи з музичної школи... Якого дива він причетний до приватизації і чому має за це страждати?

Віка Мелешко
О бож,хай до його хати ідуть,чі де він там в будці якій живе.
Хай туди ідуть,і там стоять,до чого тут не винні люди? Якім всерівно?
Які їдуть додому,на роботу.
Мдаа😑

Тарас Кучер
Не перекривать дорогу потрібно. Казав і кажу країна дурнів замість того щоб дати прикурити вдаді ми краще один одного поїмо.... А влада сидить і рже з баранів які по суті один з одним бодаються... Геніально. P. S. Да людей шкода, але чого робити проблеми іншим?? Зробіть проблеми міській владі, я розумію що в неті легко писати, але ж люди включайте голови, не робіть з себе клоунів, проблеми такого роду треба вирішувати жорстко і впевнено, а неводити хороводи на дорозі псуючи життя таким же людям як і ви...

Дима Траст
Навчилися бардак робити, вулиці перекривати. Запакували б всіх на 15 суток, тоді б подумали що вони робилиПідписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

На правах реклами