18.01.2017, 17:30

«Славія» переконливо підтвердила намір учергове стати футзальним чемпіоном міста [+Відео]

Головним матчем сьомого туру в чемпіонаті міста Рівне з футзалу стало протистояння двох головних претендентів на "золото" змагань - "Славії" та "Комфорт-Сервіс". Щоправда, справжньої боротьби у грі між цими командами не вийшло. "Славісти" просто розгромили "комфортівців" із рахунком 6:0.
Ця перемога дозволила «славістам» вийти на чисте перше місце в змаганнях. Зважаючи на те, що три заключні поєдинки "Славія" зіграє з представниками нижньої частини турнірної таблиці, цілком ймовірно, що вона набере максимум залікових балів.

Натомість, у "Комфорт-Сервіса" візаві будуть серйознішими, до того ж команда вже втратила п'ять очок. Тому, більш реальнішою ціллю для "комфортівців" буде завдання сконцентруватися на боротьбі за друге місце.

Результати 7 туру, 14.01, субота
17:00 Рівнегаз - Ребелс 7:3
17:45 Феміда – Північ-Центр 2:1
18:30 Граніт – Хімік 2:2
19:15 Квартал – Рівнеобленерго 3:1
20:00 Комфорт-Сервіс - Славія 0:6

Відзначимо, що минулий чемпіонат міста Рівне з футзалу завершився 30 січня 2016 року. Тоді в матчах останнього туру визначилися володарі срібних та бронзових нагород змагань. Друге місце посів ФК «Хімік-Садове», третім став «Горизонт» із Костополя. А от переможцем достроково стала рівненська «Славія», котра пізніше до золотих медалей чемпіонату та Кубка добавила третій трофей - Суперкубок.

Після 5-го туру Чемпіонату Рівного «Славія» і «Комфорт-Сервіс» зберегли лідерство

21:30 Комфорт-Сервіс – Рівнегаз

Нагадаємо, що здобувши в 2015 році футзальний Кубок мера Рівного «Славія» в 2016 році знову вийшла до фіналу та відстояла свій трофей. У вирішальній грі проти команди «Граніт» «славісти» провели в ворота суперника п’ять «сухих» м’ячів.