28.01.2017, 08:30

Де обіцяна "Джентельменська угода"?, - жінка обурена підняттям ціни на проїзд "Рівне-Житин"

Жителька села В.Житин надіслала лист до редакції "ОГО".
Нагадаємо, що починаючи з 5 січня у Рівненські області приміський проїзд коштує 65 копійок за кілометр, а міжміський – 60 копійок за кілометр. Проте Рівненська ОДА уклала "джентльменський договір" з перевізниками, які погодились піднімати ціну не більше, ніж на 30%.

"Я мешканка с.В.Житин.
Звертаюсь до редакції, так, як можливо це допоможе висвітлити питання, та посприяє у вирішенні необгрунтовано піднятих цін на проїзд.
Прочитала у Вашій газеті про те, що http://ogo.ua/files/pdf/ogo.pdf
перевізники склали"Джентельменську угоду", згідно якої підняття цін буде не вище 30%.

Я на даний день, на жаль, безробітна. Маю двох студенток. Одна-на платній формі навчання, інша - отримувала до січня цього року стипендію, яку і використовувала для проїзду у м.Рівне на навчання. З січня цього року, на жаль, багато студентів держави не мають можливості отримувати стипендію.
Вчора діти їхали у Рівне, то обуренню немає меж: вартість проїзду становить тепер 7,00 грн, а була 5,00 грн.

Де, обіцяні 30%?

Маршрутки, які на рейсі, усі в жахливому стані, обілечувати пасажирів - такого не бачила жодного разу (вважаю, щоб обгрунувати підняття необхідно підтвердити пасажиропотік в тому ж числі із іншими витратами) сервісу ніякого, а ціна зростає.

Допоможіть висвітлити питання: Чим обґрунтоване підняття на 40%, тим більше, що перед цим несподіванно підняли ціну з 4,00 до 5,00 грн?"


"Возіть людей нормально, а не як мішки з картоплею з сусіднього села", - рівняни про підняття цін на проїзд
Щасливе Рівне