У Рівному водій “під кайфом” розбив чуже авто (+ФОТО)
На Рівненщині люблять роз’їжджати в авто з нелегальним бурштином (+ФОТО)
Інспектори прибули на місце події та з’ясували, що водій автомобіля Renault MASTER зіткнувся з автомобілем Citroen Berlingo. Автомобілі отримали механічні пошкодження.

Розмовляючи з 32-річним водієм автомобіля Renault патрульні помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Проте, від перевірки на стан наркотичного сп’яніння чоловік відмовився у присутності двох свідків.
Охоронці порядку склали на водія протоколи за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ч.1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) і винесли постанову за ч.1 ст. 126 (керування без відповідних документів).
У Рівному підрізали чоловіка
Про це повідомляє патрульна поліція Рівного у мережі Фейсбук.

ДТП, аварія, Петра Могили, Чернишова, Рівне, надзвичайні події
На Рівненщині чоловіки напали на військових під час перевірки документів

У одному з районів Рівненської області група осіб мобілізаційного віку вчинила напад на військовослужбовців Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) під час перевірки військово-облікових документів.
переглядів: 223
Рівненська прокуратура повернула державі 66 гектарів прикордонної землі

Рівненська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону домоглася повернення державі понад 66 гектарів землі, розташованої у прикордонній смузі Вараського району.
переглядів: 171
Затримали двох мешканців Рівненщини за незаконне переправлення ухилянтів за кордон

Служба безпеки України затримала двох мешканців Рівненщини, які організували незаконний механізм виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон.
переглядів: 192
Вісім з десяти рівненських нардепів підтримали закупівлю ядерних реакторів для ХАЕС

Верховна Рада України ухвалила рішення про виділення коштів на закупівлю двох ядерних реакторів для Хмельницької атомної електростанції. Із 269 народних депутатів, які проголосували "за", вісім представників Рівненщини підтримали цю ініціативу.
переглядів: 212
Збитки на 700 тисяч гривень: мешканці Дубенщини незаконно видобували корисні копалини

У Дубенському районі викрили злочинну групу, що здійснювала незаконний видобуток корисних копалин.
переглядів: 224