09.02.2017, 14:00

Сусідський конфлікт на Рівненщині: реакція правоохоронців

ОГО продовжує досліджувати звернення мешканців села Вересневе.
У людей давнішній конфлікт зі своїм сусідом. На його подвір’ї відбувалася не одна перевірка через звернення односельчан до різних установ.

Читайте початок:

Сусідський конфлікт на Рівненщині: чоловік забиває забагато свиней?

Сусідський конфлікт на Рівненщині: затяжні скарги


Ще одну перевірку жителі Вересневого просили провести, звернувшись до Рівненського міжрайонного управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Рівненській області. Але там відповіли, що зробити це можна лише за умови надання дозволу від центральної виконавчої влади. Цей лист тоді підписав начальник згаданого управління Василь Тонконоженко. Він пояснив кореспондентові ОГО, чи відбулася ця перевірка:

- Перевірку не проводили, адже Державну санітарно-епідеміологічну службу реформували, й ми так і не отримали відповідного дозволу.

Писали люди й до Рівненського районного відділу поліції. Його начальник Володимир Рой розповів про реакцію його відомства:

- В лютому 2016 року правоохоронці реєстрували скаргу мешканців села Вересневе. Поліцейські провели перевірку за цим зверненням. За фактами перевірки жодного кримінального провадження не відкривали, адже не було порушення закону.

Читайте продовження:Сусідський конфлікт на Рівненщині: відповідь сусіда


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ