Подати
оголошення

11.02.2017, 17:00

"Eledent": комфортна стоматологічна клініка, яка дбає про рівнян

Піклуючись про власне здоров'я, не варто забувати про стан ротової порожнини і вчасно проходити профілактичні огляди. Чомусь багато хто уникає цього питання, відтягуючи все до того моменту, коли врятувати власні зуби вже практично нереально. То навіщо доводити себе до таких крайнощів?Наприкінці 2016 року в Рівному відкрилася нова та сучасна стоматологічна клініка "Eledent". Кваліфіковані лікарі клініки, використовуючи сучасні методики та обладнання, з легкістю можуть вирішити всі проблеми, пов'язані із захворюваннями зубів – як від ранніх стадій, так і до критичних випадків."Eledent" – це комфортна клініка, яка розташована у самісінькому центрі нашого міста. Спеціалісти використовують тільки якісні стоматматеріали з Німеччини, Японії та США, тому не варто переживати, що доведеться знову повертатися до цієї проблеми. Тут піклуються про безпеку та здоров’я кожного пацієнта, під час роботи застосовують новітні дезінфікуючі засоби, а також пропонують відмінне та, що дуже важливо, – безболісне лікування зубів, всі види хірургічних амбулаторних операцій, дентальну імплантацію, всі види протезування, виправлення прикусу в будь-якому віці, рентгендіагностику та відбілювання зубів.

У стоматологічній клініці "Eledent" працюють тільки досвідчені та ліцензовані фахівці, які постійно проходять навчання та отримують сертифікати європейського зразка. Це лікарі різних напрямків – хірург, терапевт, ортопед і ортодонт. У клініці лікують як дорослих, так і дітей. До речі, вагітним жінкам не варто боятися лікувати зуби, адже, з використанням сучасних матеріалів, ризик для плоду є мінімальним.
Існує упередження, що за красиву посмішку доводиться завжди дорого платити, проте "Eledent" – доказ того, що якісні стоматологічні послуги можна отримати за доступною ціною. Тут постійно діє система гнучких знижок та різноманітні акції для клієнтів, що дозволяє отримати бездоганну посмішку, не завдаючи шкоди вашому гаманцю. Тож не відкладайте похід до стоматолога "до кращих часів", а отримайте свою ідеальну посмішку же вже зараз!- 10 % знижки протягом місяця вашого народження
- При лікуванні дітей, консультація батьків – БЕЗКОШТОВНА
- При лікуванні двох та більше членів сім’ї – 10 % знижки
- Всі постійні пацієнти мають можливість проходити безкоштовні профілактичні огляди один раз у півроку
- При протезуванні, знижка на лікування – 40%

Стоматологічна клініка "Eledent"
068-809-93-93, 066-809-93-93
вул. Соборна, 57


Ліц. №990 від 22.09.2016р. МОЗУ
на правах реклами