16.02.2017, 19:30
Допоможіть родині з Рівненщини, яка опинилась в біді
Спочатку в родини з Березнівщини згорів будинок, а потім до лікарні потрапила дитина.
Нині у важкому стані у опіковому відділенні обласної лікарні знаходиться маленький Артем. Йому 1 рік і 2 місяці. Його родину спіткала біда. 8 лютого через замикання електрики, згорів будинок. Родина змогла врятуватись. Також від вогню вбережено деяку побутову техніку і особисті речі. Люди орендували будинок у селі Малинськ Березнівського району будинок.
Але на цьому нещастя не закінчились. Через кілька днів маленький Артем вилив на себе щойно кип’ячену воду.
Ви можете поспілуватись з матір’ю хлопчика за номером +380689361711 Осійчук Наталія Петрівна. Номер картки мами для перерахунку коштів на лікування: 5167490056725246 ” Ощадбанк”.
ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАЙТЕ ТУТ
Але на цьому нещастя не закінчились. Через кілька днів маленький Артем вилив на себе щойно кип’ячену воду.
Ви можете поспілуватись з матір’ю хлопчика за номером +380689361711 Осійчук Наталія Петрівна. Номер картки мами для перерахунку коштів на лікування: 5167490056725246 ” Ощадбанк”.
ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАЙТЕ ТУТ
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.uaПереглядів: 2711Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 147
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 136
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 169
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276