20.02.2017, 18:30

Рівненська «Регіна» вдома двічі поступилася волейболісткам з Тернополя [+Відео]

Команда «Регіна» зіграла поєдинки 10 туру Чемпіонату України з волейболу у Суперлізі. На власному майданчику рівнянки приймали тернопільський клуб «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» і змогли виграти лише одну партію. В підсумку, дві поразки з загальними рахунком 1:6.
Як розповіли у Рівненській обласній федерації волейболу (РОФВ), рівненські дівчата на майданчику були явно не фаворитками, але цілком могли розраховувати на турнірну мотивацію та рідні стіни. Це дозволило б переломити хід матчів у 10 турі, але не судилося.

Стартували у першому поєдинку рівнянки дуже настирно та не давали спуску суперницям. У першій партії "Регіна таки дотиснула "Галичанку" і перемогла 30-28. Далі чи сил забракло чи суперниці розігралися, але наступні три сети були за гостями 20 - 25, 20 - 25, 14 - 25 і у підсумку поразка 1:3 рівненської команди.

Повторний матч пройшов за трішки іншим сценарієм. Тут одразу ініціативу захопила одразу "Галичанка", що і вилилось у рахунок 0:3 (20 - 25, 21 - 25, 13 - 25) не на користь "Регіни".

У підсумку рівненська команда залишилася на звичній для себе передостанній сходинці турнірної таблиці із 15 очками. Після 10 туру шанси вийти в четвірку сильніших для боротьби у другій частині чемпіонату у "Регіни" значно зменшились.

Наступні матчі 11 туру рівнянки зіграють на виїзді 24-25 лютого у сусідньому Луцьку проти тамтешньої "Волині".

«Регіна» стартувала у Суперлізі з двох домашніх поразок

«Регіна» розпочне новий сезон у Суперлізі поєдинками проти призерів

Тим часом, В Сарнах та Рівному відбулися чергові матчі чемпіонату Рівненської області з волейболу. Потрохи окреслюється коло команд, які будуть претендувати на нагороди.

11 лютого в Сарнах змагалися жінки та ветерани. Спочатку на майданчик ліцею «Лідер» вийшли жінки. Сарненська «Вікторія» приймала полицьке «Полісся». Це вже третя зустріч суперниць і з кожним матчем перевага волейболісток «Полісся» стає відчутнішою і відчутнішою. Цього разу гості не залишили господаркам жодного шансу впевнено вигравши всі партії.

Гірку пігулку місцевим вболівальник підсолодили ветерани «Хлібодару». Лише в першій партії їх суперники з Вараша мали реальні шанси на позитивний результат виграючи 16:12. Проте господарі швидко наздогнали суперника і в подальшому не дали приводу сумніватися в своїй перевазі. В цьому турі мали відбутися ще дві гри, але нетішенський «Енергетик» на тур не прибув. Рішення з цього поводу буде прийняте на найближчому засіданні РОФВ.

Наступного дня в Рівному змагалися чоловіки. В усіх матчах довелося зіграти чотири партії. Спочатку господарі туру – рівненський «Патріот» переграв «Сокіл» 3:1, а потім дві гри зіграли млинівчани і в обох перемогли. З однаковим рахунком 3:1 «КАМАЗ-АГРО» обіграв волейболістів з Немовичей та Сарн. Ці поразки практично позбавляють представників Сарненщини надій на продовження боротьби в наступному етапі.

Всі результати чергових турів чемпіонату Рівненщини.