21.02.2017, 19:00

Дача. Сад. Город. Які рослини найкраще підходять для дитячої кімнати

Джерело фото: womanblog.in.ua

Кімнатні рослини стали невд'ємною частиною практично кожного приміщення, не винятком є й дитячі кімнати. Але чи всі квіти і справді безпечні для дітей?
Багато господинь розміщують найрізноманітніші рослини в кімнатах, де мешкають дітки, для того, аби вони очищали повітря та прикрашали інтер'єр. Однак, варто знати, що деякі квіти можуть нашкодити малюкам.

Так, до переліку небажаних рослин для дитячої кімнати можна віднести: кактуси, диффенбахію, драцену, примулу, кротон, плющ звичайний, філодендрон і олеандр. Сік цих рослин отруйний, може викликати шкірну реакцію навіть найменший дотик до листя. Крім цих рослин, шкідливими для діток будуть квіти з різкими запахами, які заважатимуть спати.

Найкраще підійдуть кімнатні рослини з великими листками, які будуть гарно очищати повітря. До переліку дозволених відносяться:

Абутілон або кімнатний клен - схожий на деревце, гарно росте на сонячній стороні.Алое – багаторічна, дуже невибаглива рослина, не вимагає частого поливу, любить сонце.Аспарагус – рослина, яка добре підходить для озеленення кімнати. Любить прохолоду і тінь, витривала.Аспідістра — вічнозелена кімнатна рослина вічнозелена, дуже невибаглива.Бегонія – кущова рослина з гарними листками, любить тепле і трохи вологе повітря.Гібіскус – популярна кімнатна рослина.

imgF=124692]

Клівія – рослина з гарними видовженими листками, любить світлі приміщення і хороший полив.Пальми, будь-які види. Вони розрізняються за формою листя. Пальми дуже декоративні рослини, здатні прикрасити будь-яке приміщення.

Традесканція – корисна для приміщення. Любить вологе повітря та важко периносить пряме сонячне проміння.Такі кімнатні рослини можна доглядати разом з дітками, тоді малюки будуть раді їх присутності.

За матеріалами: agronomist.in.ua.

Читати також:

Як правильно доглядати за кактусами

Декоруємо горщик для квітів своїми руками

Як рятувати орхідею, якщо вона гине
Щасливе Рівне