22.02.2017, 13:33

Рівняни зможуть побачити українських роботів

Ті інші українські технічні новинки можна буде побачити уже завтра.
Новітні українські розробки робототехніки, інноваційні технології для збереження екосистем, ІТ-розробки «ArtOS», «Моя поліція» покажуть у «Відкритому офісу» від «Платформи взаємодій «Простір» 23 лютого.

У центральному корпусі Національного університету водного господарства та природокористування відбудеться унікальний інформаційно-просвітницький захід – «Noosphere StudTechFest». Серед доповідачів – провідні спеціалісти інжинірингової школи «Noosphere Engineering School/Инжиниринговая Школа» – інноваційного науково-інвестиційного проекту, одного із провідних бізнес-акселераторів України.
Презентації розробок та можливостей для студентів і школярів відбуватимуться як у «Відкритому офісі», так і в актовій залі НУВГП.

Рівненські письменники написали книгу про бурштин«Noosphere Engineering School» – це спільний проект компанії Ноосфера і провідних університетів України, - центр досліджень і проектної діяльності, синергія зусиль експертів, студентів і ентузіастів, каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу.

У рівненській книгарні пройде "Дитяча субота"

Початок об 11.00.

Центральний корпус НУВГП, Соборна, 11, громадський центр «Відкритий офіс» (162 ауд).

Вхід вільний.

Про це повідомляє прес-служба платформи взаємодій "Простір".

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Щасливе Рівне