Після війни: рівнянин-учасник АТО продає своє авто, щоб допомогти бойовим побратимам (+ФОТО)

у мережі Фейсбук.
Нещодавно Тарас Обоїста написав у мережі Фейсбук, що збирається продати свій старий червоний Жигуль, адже йому потрібні гроші — 500 — 800 доларів. Виручені кошти хоче віддати бойовим побратимам.
“... Хлопці, дзвонили з моєї рідної 40-ковки. Розвідка. Вирішили, вони, купити машину для своїх потреб, так як хлопці вони свідомі, то намагаються поменше просити у волонтерів. Грошей назбирали, трохи економили, продали старий гнилий бусик ( спочатку хотіли тільки кузов поміняти, але вирішили, що шкурка вичинки не варта). Знайшли дизельний, повноприводний "Тєчик" типу фольксфваген Т4... майже купили, але трохи не вистачає. У мене вільних "баксів" нема, а от жигуль в гаражі місце займає.

у мережі Фейсбук.
Коротше кому треба музейний експонат їздити або розібрати на шрот. Прошу... Буду радий допомогти...”, - написав Тарас Обоїста на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
Як повідомляє видання “Рівне вечірнє” саме на цьому червоному авто Тарас Обоїста поїхав захищати Батьківщину у зону АТО. І саме це авто теж “служило” українським бійцям.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Після війни: де рівнянам-учасникам АТО шукати безкоштовну юридичну допомогу
Після війни: «Я тебе туди не посилав» - як деякі українці ставляться до учасників АТО
Після війни: на Рівненщині створять службу психологічної допомоги для учасників АТО

Рівне, рівнянин, учасники АТО, АТО, Тарас Обоїста, після війни, Захист Вітчизни, життя
«Танець єднання»: у Рівному відбудеться унікальний мистецький проєкт до 85-річчя Палацу дітей та молоді

У неділю, 13 квітня, о 14:00 у Палаці дітей та молоді Рівного відбудеться масштабний мистецький проєкт «Танець єднання», присвячений 85-річчю закладу. Ц
переглядів: 30
Найгарніші вітання з Вербною неділею 2025

Сьогодні, 13 квітня, християни відзначають Вербну неділю, яка передвіщає Світле Господнє Воскресіння.
переглядів: 588
Вербна неділя: передвісниця Пасхи та символ тріумфального Входу Христа до Єрусалима

У неділю, 13 квітня, віряни відзначають шосту неділю Великого посту — Вербну, або, як її ще називають у церковній традиції, Неділю ваїй (від грец. βαΐον — «пальмова гілка»).
переглядів: 87
Рівняни збирають гроші на медпункт в Донеччині для Захисників України

Кожна пожертвувана гривня може врятувати життя і здоров'я наших Воїнів, адже медичний пункт - це теж місце, де точиться своя боротьба. Боротьба за чиюсь долю.
переглядів: 2220
На Рівненщині попрощаються з двома загиблими воїнами

Роман Никичук та Олександр Черначук загинули 8 квітня, боронячи Україну.
переглядів: 301