07.03.2017, 13:00

Столичні актори зі своєю комедією зібрали у Рівному аншлаг (+ФОТО)

Днями у Міському будинку культури відбулася вистава, яку зіграли троє столичних акторів – Катерина Кістень, Костянтин Костишин та Остап Ступка. «І тільки смерть розлучить нас» - комедія на дві дії за п’єсою Альдо Ніколаї. Режисер-постановник – Валерій Астахов, художній керівник – Євген Паперний.
У п’єсі – непередбачуваний сюжет, який викликає нестримний сміх глядачів. Героїня вистави – Єва – фатальна жінка, про яку мріє кожен чоловік: розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой не підозрює, що його чекає. Єва проведе бідолаху по всіх колах пекла: через ДТП і травматологічну клініку, в`язницю і божевільню. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проект вбивства її законного чоловіка – стриманого і мудрого Маріо, який заважає особистому щастю коханців.Рівненські глядачі, здається, залишилися задоволеними від перегляду вистави, адже несамовито плескали в долоні після кожного епізоду. Однак, найголовнішою інтригою, яку дехто не дочекався, стала поява на сцені Остапа Ступки. Актор з’явився лише у другому акті.У Міському будинку культури звучатиме музика автора саундтреків до фільму «Жива»

Варто віддати належне Катерині Кістень, яка своєю грою «витягнула» всю п’єсу. Акторка зіграла неперевершено. Мабуть кожна жінка в залі у певні моменти впізнавала себе у героїні вистави.Декому із рівненських глядачів не вистачило декорацій. Але це можна зрозуміти, бо ж не будуть актори возити із собою на гастролі величезну кількість предметів атрибутики. Та й у цьому спектаклі, можна сказати, головними були актори та їхня гра, а не декорації. Одним словом, попри невеличкі недоліки, вистава вдалася, а глядачі були задоволеними.

Щасливе Рівне