12.03.2017, 20:40

Оштрафували «Велмарт», обман клієнтів у пабі та амбіції викладача. Підсумки цікавих новин

Сайт «Цікаві новини Рівного» підсумовує новини тижня, які викликали найбільший інтерес серед читачів. Отже, топ-5 повідомлень, які найчастіше читали користувачі.
Цього тижня увагу рівнян привернуло те, що рішенням суду оштрафували рівненський «Велмарт» за порушення авторських прав.

Рівнянка розповіла про те, як обманюють відвідувачів у місцевому закладі харчування. Зокрема йшлося про те, що клієнтів обважують. Дівчина навіть додала фотодокази до свого відгуку.

Днями сайт «Цікаві новини Рівного» повідомляв про те, що викладач рівненського вишу претендує на посаду у Верховному Суді України.

В мережі показали [url-http://lt.ogo.ua/news/v-mereji-pokazali-hrinniki-z-visoti-polotu-kvadrokoptera-vIdeo]Хрінники з висоти польоту квадрокоптера.[/url] На нашому сайті можна подивитися це захоплююче відео.

Рівняни продовжують повідомляти про неприємні знахідки у рівненських супермаркетах. Цього тижня в мережі опублікували фото, де видно, що у торговій точці продають зіпсовані фрукти та овочі за акційними цінами.
Щасливе Рівне