16.03.2017, 17:25

Діти розмалюють Рівненську АЕС

На Рівненській АЕС визначили переможців конкурсу на кращу творчу роботу – ескіз кольорового оформлення фасаду будівлі об`єднаного допоміжного корпусу (ОДК) РАЕС.
На участь у конкурсі було подано одинадцять робіт учнів загальноосвітніх закладів міста Вараш віком від 10 до 17 років. Кожен ескіз виконувався з урахуванням геометричних розмірів фасаду будівлі. Розглянувши усі ескізи та врахувавши композицію, оригінальність твору та можливість відтворення малюнку на фасаді будівлі, журі визначило наступних переможців: перше місце посіла десятикласниця гімназії Софія Афанасьєва, друге – п’ятикласник ЗОШ №4 Валерій Вознюк, третє – семикласниця ЗОШ №3 Юлія Демчук. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди у розмірі від 300 до 1000 гривень.

Одну єдину неповторну роботу було дуже складно, тож журі вирішило поєднати усі малюнки дітей спільною ідеєю в одному проекті, який пізніше буде реалізовано на стінах ОДК РАЕС. Втілити творчий задум дітей силами професійних художників планується вже до кінця поточного року.Читати також:

Референдуму про перейменування у Вараші не буде

Місто, закохане в легенду