Ми у Facebook
21.03.2017, 10:00

Рівненська «Регіна» прогнозовано двічі поступилася в Южному

У двох виїзних матчах проти лідера української Суперліги «Хіміка» з Южного «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» очікувано двічі програла. Обидва поєдинки завершилися в суху 0:3 і, фактично, в жодній з партій рівнянки не змогли нав'язати суперницям справжньої боротьби.
«Хімік» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 3:0 (25:12, 25:16, 25:19)
«Хімік»: Дудник, Карпець, Політанська, Сильченкова, І.Молодцова, Микитюк; Степанчук (л), Нємцева (л), Томіч, Дрозд, Степановська (к), Бойко, Чернуха, Напалкова. Тренер - Андрій Романович.
«Регіна»: Дадіжа, Завала, Овезгельдієва, Скороход, Михальчук, Грицуняк (к); Вікторчук (л), Гринчук. Тренер - Ігор Тартаковський.
Судді: С.Овчарук (Миколаїв), М.Елькін (Одеса).
Тривалість матчу: 52 хв. (16+16+20).
17 березня. Южне. ФСК «Олімп». 100 глядачів.

Як розповіли у Рівненській обласній федерації волейболу, матчі з «Регіною» не несли в собі інтриги, а тут ще суперник приїхав без двох гравців стартової шістки - Марії Лозинської і Катерини Альохіної. В основному ж складі «Хіміка» в четвертий раз поспіль вийшла Юлія Микитюк, в іншому - нічого незвичайного.

«Регіна», проте, навіть не в бойовому складі, спробувала нав'язати боротьбу багаторазовому чемпіону країни - 3:1, 4:4, 5:5. Але це тривало недовго. Після того, як Інна Молодцова після «зльоту» заколотила м'яч у майданчик супротивника, «Хімік» раз і назавжди захопив лідерство в матчі. Чітка атака Катерини Сильченкової - 8:5. А потім южненська «п'ятірка» вийшла на подачу, і відрив зріс до двозначного - 17:6. Цей ривок, само собою, і визначив результат партії. 25:12 - після філігранного скидання все тієї ж Сильченкове.

У другій партії Андрій Романович провів відразу чотири кадрових зміни: вийшли Юлія Бойко, Анастасія Чернуха, Дар'я Дрозд, а на позиції ліберо стала грати Христина Нємцева. Що ж стосується ходу гри, то все було навіть прозаїчніше, ніж у першій партії - 4:1, 11:5. Хоча, наприклад, тут варто відзначити вихід на майданчик Міни Томич, яка пропускала останні два тури, замість Юлії Микитюк - зазвичай відбувається навпаки. 17:8, 23:13 і 25:15 в результаті.

У третій партії зі старту вже пасувала Олена Напалкова, а в старті знову вийшла Юлія Микитюк. Але все відбувалося відповідно до придбаних квитків. «Хімік» впевнено реалізував свою перевагу в класі, хоча в кінці матчу все-таки дав показати свою майстерність в окремих елементах і рівненським волейболісткам. І рахунок не такий вже плачевний - 25:19.

3:0 - «Хіміку» залишилася виграти заключний матч регулярного чемпіонату, щоб фінішувати з максимально можливим результатом на цьому етапі змагань…

«Хімік» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 3: 0 (25:12, 25:14, 25:14)
«Хімік»: Карпець, І.Молодцова, Чернуха, Бойко, Томіч; Степанчук (л), Нємцева (л), Дрозд, Степановська (к), Микитюк, Сильченкова, Дудник. Тренер - Андрій Романович.
«Регіна»: Дадіжа, Завала, Овезгельдієва, Скороход, Михальчук, Грицуняк (к); Вікторчук (л), Гринчук. Тренер - Ігор Тартаковський.
Судді: М.Елькін (Одеса), С.Овчарук (Миколаїв).
Тривалість матчу: 52 хв. (18+17+17).
18 березня. Южне. ФСК «Олімп». 100 глядачів.

Другий матч «Хіміка» та «Регіни» мало чим відрізнявся від першого - Андрій Романович продовжив всіляко експериментувати зі складом, пробуючи різні поєднання, що жодним чином не позначалося на ході гри. Питання про виграну суперником партії навіть не розглядалося. Таким чином, южненський команді ніхто і ніщо не завадило фінішувати на 1-му етапі чемпіонату України з максимальними показниками.

Відзначимо, що весь матч у складі «Хіміка» відіграла номінально друга зв’язуюча Олена Напалкова, що трапляється не так вже й часто. Свою частку ігрової практики отримала основна діагональна Міна Томіч, що вийшла в стартовому складі. Також дві партії відіграла Юлія Бойко, а також – разом з нею в парі - Анастасія Чернуха, яка пропускала матчі в Вінниці. В принципі, стартові склади «Хіміка» в кожній з партії грали без замін, лише в кінцівках виходила капітан команди Дар’я Степановська.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

«Регіна» стартувала у Суперлізі з двох домашніх поразок

«Регіна» розпочне новий сезон у Суперлізі поєдинками проти призерів

Що стосується розвитку подій, то в першій партії Ігор Тартаковський вже при рахунку 6:2 взяв перший тайм-аут, а другий - при рахунку 18:7. Двозначного відриву «Хімік» досяг на подачі Інни Молодцової. Не обійшлося і без ейсів. До кінця партії перевага збільшилася на два пункти. Без промаху «стріляли» Юлія Бойко і Міна Томич, яка потужним ударом поставила крапку в партії.

У другій партії дует Бойко-Чернуха замінив дует Катерин – Сильченкова-Дудник. А вирішальний відрив «Хімік» заробив вже на старті - на подачі Олени Напалкової – 7:0. У підсумку - 25:14.

У третій партії грав третій варіант складу, де в діагоналі була задіяна Юлія Микитюк. У кінцівці традиційно вийшла на заміну Дар’я Степановська, яка на цей раз зіграла на передній лінії, і досить успішно. А завершив «Хімік» 1-й етап чемпіонату так, як і провів - на високому рівні, а саме бездоганним одиночним блоком Олени Напалкової. 25:14.

3:0 - «Хімік» завершив перший етап чемпіонату України. Завершив з новим рекордом чемпіонатів України - зі 100%-ю кількістю перемог та набраних очок на 1-му етапу змагань (для регулярних чемпіонатів, який проводяться за системою спарених турів – із сезону-2001/02).

На правах реклами