На теренах Волині знову «воюватимуть» молоді повстанці
Організаторами заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.
Реєстрацію на гру розпочато. Не проґавте можливість взяти участь у одній з найочікуваніших подій року, яка відбудеться у Волинській області!
«Звитяга» – це гра-відтворення повстанського життя та боїв в природних умовах, серед вікових дубів – свідків подій багатьох воєн наших предків. На учасників чекають непрохідні болота та лісові хащі, випробовування та перевірка на сміливість, молоді друзі-однодумці із різних куточків країни, дух перемоги та побратимства. У грі відтворюється військовий впоряд і звичаї Української повстанської армії із обов’язковим дотриманням суворих правил.
Ця гра буде вже дванадцятою і об’єднає на терені 350 юних звитяжців, щоб вшанувати пам’ять героїв УПА і вчитися захищати Україну, як зараз це відважно і жертовно чинять воїни АТО.
Щоб стати учасником особі повинно бути від 16 років. Потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line. Від учасників теренової гри вимагається спілкуватися українською мовою, не палити, не вживати алкоголю та виконувати накази проводу сотні.
Також в мережі можна подивитися промо-відео гри:
З деталями теренової гри «Звитяга» можна ознайомитися на сайті: http://zvytjaga.org.ua

Прес-служба ВОО «Національний Альянс»

У Києві створили мурал із зображенням Залужного, Мазепи, Володимира Великого та Сковорди та історичних постатей України

У Києві на Дніпровській набережній з'явився новий величний мурал, на кому зображені ключові історичні діячі України різних епох поруч із сучасною іконою українського спротиву – генералом Валерієм Залужним.
переглядів: 36
Україна сьогодні вшановує пам'ять дітей – жертв російського терору

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, внаслідок її воєнних злочинів, загинула 631 дитина. Ще 1971 дитина отримала поранення, що залишить невиліковні фізичні та психологічні рани. Ці цифри – не просто статистика, а трагічні долі тисяч українських родин, чиї життя назавжди розколола війна.
переглядів: 81
Що відбувається з цінами на яйця в Україні

Попри сезонне зростання пропозиції, вартість курячих яєць в Україні залишається стабільно високою. Хоч окремі супермаркети запроваджують акції та тимчасові знижки, істотного здешевлення цього популярного продукту наразі не спостерігається.
переглядів: 237
Пенсіонери можуть отримати 100% знижку на комунальні послуги: хто має на це право

Для багатьох пенсіонерів в Україні щомісячна сплата комунальних послуг — серйозне фінансове навантаження. Проте чинне законодавство передбачає пільги для окремих категорій громадян, які можуть повністю звільнятися від сплати за житлово-комунальні послуги.
переглядів: 317
"Бог любить Трійцю": СБУ вразила Кримський міст під водою

Підводні підпірки опор сильно пошкоджено на рівні дна - 1100 кг вибухівки в тротиловому еквіваленті цьому посприяли.
переглядів: 273