06.04.2017, 12:00

Рівняни святкували день народження Екватора

Днями рівненський Екватор святкував дев’ятий день народження. Відвідувачів пригощали святковим тортом, пропонували цікаві фото – зони, своїми піснями радував Микола Бобрик, але найбільшим сюрпризом стала автограф–сесія рівнян з Альошою.
Днями рівненський Екватор святкував дев’ятий день народження. Відвідувачів пригощали святковим тортом, пропонували цікаві фото – зони, своїми піснями радував Микола Бобрик, але найбільшим сюрпризом стала автограф–сесія рівнян з Альошою.Співачка, сказала, що рада мати можливість поспілкуватись з рівнянами і запросила всіх на свій концерт. Людей назбиралось багато. Одна з присутніх на святкуванні , Надія Потапчук, поділилась враженнями:

– Мені дуже подобається ця співачка, рада, що змогла сфотографуватись та отримати автограф. Також, сподобався виступ Миколи Бобрика. Загалом, класно провела час і отримала багато приємних емоцій.Організатори заходу розповіли, що старались розділити радість від дня народження розважально – торгового центру з усіма відвідувачами:

- Ми дуже раді, що вдалося організувати це святкування. Приємно бачити щасливі обличчя людей. Дякуємо, всім хто був з нами цих дев’ять років і далі буде з нами. Ми робимо все для наших відвідувачів – сказала івент-менеджер ТРЦ "Екватор" Анна Макаренко.

Варто додати, що впродовж спілкування три рівнянки виграли білет на концерт зірки з автографом, відповівши на запитання про неї.


До теми:

Коміки Танька і Володька: "Ми приїхали в Рівне, коли воно стояло на межі"

Сьогодні у Рівному проведуть дитячий кулінарний майстер-клас до 8 Березня

За новими враженнями до "Мультіпарку"

Фото з альбому в групі "Екватор ТРЦ" у мережі "В Контакте"