10.04.2017, 15:30

У Рівному пройшла "Ліга Сміху"

Днями у мІському палаці культури Текстильник відбувся гумористичний фестиваль рівненської “Ліги Сміху”. Загалом участь брало 14 команд з різних міст України та 2 рівненські.

Зокрема, до сезону увійшли: ”Таня – Мандрівниця”, ’’Збірна Львова”,”Майлі Сайрус”, ”Мамині діти”, ”Бобриня Нікітіч”, ”Ми з 90 - х’’, ’’Чак Норіс”, ” Френдзона”, ”Крик Вільгельма’’, ” Анфас”, ”Олег Вояж” та ”СМТ”.Гравець команди “Чак Норіс”, Роман Тютях, поділився своїми враженнями:

-Фестиваль пройшов дуже круто. Чудовий зал, класні редактори, гарне місце проведення, місто проведення. Ми другий рік приїжджаємо на рівненську Лігу Сміху, всім задоволенні і приїдемо третій раз.

Редактор фестивалю, Чемпіон “Ліги Сміху” на каналі 1+1 у складі команди “Два капітана – 1955”, володар гран –прі Всеукраїнського стендап фестивалю, Андрій Колмачевський розповів про те, як відбувся фестиваль і чи все вдалося:

-На мій погляд, все пройшло на достойному рівні. Особливість рівненської Ліги Сміху в тому, що приїжджають молоді команди, які до цього, можливо, раніше ніде й не грали. Наше завдання зробити те, що вони показують на рівні дійсно регіональної ліги. З перспективою щоб це транслювалось на телебаченні. Всі на мою думку, з завданням впорались і показали дійсно смішні речі. Думаю, що сезон буде цікавим, бо команди дуже різні.У складі тренерського журі була учасниця Ліги Сміху на каналі 1+1 та актриса скетчкому "КраїнаУ", Аліна Гордієнко, яка розповіла, чому обрала команди ”Таня – Мандрівниця” та ’’Збірна Львова”

-Емоцій море і зал добре реагував. Ми не бачили команд до виступу, тому все було не очікувано. ’’Збірна Львова” порадувала своєю оригінальністю. Пізніше на сцену вийшла ”Таня – Мандрівниця”, яка підкорила своєю щирістю, гумором та неординарністю.

Варто додати, що перша гра цього сезону запланована на травень, за участю команд котрі пройшли до сезону.

До теми:

Рівненський гумористичний «КРОК»


Дві години безперервного сміху подарували рівнянам зірки «DIZEL Шоу»


Найкращі КВНники Рівного повертаються на рідну сцену

Фото з альбому в групі "Рівненська Ліга Сміху" у мережі "В Контакте"