Подати
оголошення

12.04.2017, 08:34

Після війни: у рівненському госпіталі планують запроваджувати ізраїльський досвід реабілітації

Керівник Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни Андрій Бурачик переймав досвід реабілітації в Ізраїлі. Він долучився до складу делегації Міністерства охорони здоров’я України.
На його переконання досвід цієї країни є особливо цінним для України у цей час:

- Ізраїль практично ввесь час перебуває у напруженому стані, адже на його кордонах постійно відбуваються воєнні дії та існує терористична загроза. Тож система надання реабілітаційної допомоги формувалася тут одночасно з розвитком держави. Нині вона є однією з найдосконаліших у світі. Це стосується фізичної та реабілітаційної медицини з мультидисциплінарним підходом до функціонального відновлення, спрямованого на особу, при травмах нервової системи та опорно-рухового апарату, складних ампутаціях, больових синдромах, - поділився враженнями Андрій Бурачик.

Зокрема, делегація відвідала медичний центр Сураскі, якиq має репутацію одного із провідних закладів з проведення медичних досліджень в Ізраїлі. Фахівці центру розпочинають реабілітацію від самого початку лікування, ще в реанімаційному відділенні. Потім вона продовжується в стаціонарних реабілітаційних закладах, які входять до складу центру.

Як зазначає Андрій Бурачик, отрманий досвід дозволить знайти новий підхід до реабілітації та підготовки фахівців.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Після війни: контуженим через АТО в Україні допомагатиме лицарський орден


Після війни: що отримали учасники АТО від держави (+ІНФОГРАФІКА)


Після війни: на Рівненщині створять службу психологічної допомоги для учасників АТО

Після війни: учасники АТО проходять реабілітацію у колишній резиденції священика (+ВІДЕО)