Ми у Facebook
29.04.2017, 15:00

Які дороги на Рівненщині планують відремонтувати

Фото з: mtu.gov.ua.

Про ремонт доріг у Рівненській області розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко на зустрічі із журналістами.
На ремонт ремонт доріг у Рівненській області планують витратити 158 мільйонів гривень. Кошти розподілять на ремонт доріг по всій області.

На дороги Рівненщини запланована рекордно велика сума грошей


У Зарічненському районі відремонтують ділянку дороги від села Серники до села Бір, а саме три кілометри шляху по якому хочуть довозити дітей до опорної школи у селі Серники. Також планують відремонтувати міст на КПП “Прикладники”.

Велику кількість ділянок доріг мають намір відремонтувати у Володимирецькому районі. Зокрема, хочуть відремонтувати дорогу на Біле озеро. Планують відремонтувати проміжок дороги від села Більська Вола до села Рудка, а звідти до Білого озера. Також планують ремонт дороги до сіл Степангород та Красносілля.

Також щоб спростити доїзд до опорних шкіл відремонтують ділянку дороги від смт Рокитне до села Масевичі.


Рівнянам-водіям: в Україні хочуть побудувати автобан, який з’єднає Одесу та Ґданськ

Також хочуть відремонтувати дорогу у напрямку Острога та здолбунівську об’їзну.

В місті Дубно відремонтують 2 кілометри дороги, які знаходяться в обласному підпорядкуванні. Також фактично збудують дорогу Рівне — Тараканів.

Запланований ремонт доріг у Рівненському районі, зокрема, у напрямку Луцька. Зокрема, хочуть відремонтувати дорогу від Луцького кільця до Карпилівського кільця — це дорога Устилуг — Луцьк — Рівне.

Також хочуть відремонтувати низку мостів на Рівненщині.

Капітальний ремонт очікує дорогу Городище — Рівне — Староконстянтинів, яку нещодавно Укравтодор визнав трасою національного значення.

На правах реклами