29.04.2017, 10:04

Пограбування журналістів за 15 хвилин: правоохоронці знайшли причетних до злочину (+ФОТО)

До злочину причетні чоловіки з іншої області.
Як повідомляло ОГО, 20 лютого 2017 року, приблизно о 13:45, журналіст телеканалу 1+1 Анна Махно та оператор Олександр Ковтунець приїхали в рівненську редакцію на вулицю Данила Галицького, 19. Коли вони повернулися на стоянку за 15 хвилин, близько 14.00, несподівано для себе виявили, що багажник автомобіля відчинений, а камера та штатив відсутні.

Кілька днів тому Анна Махно розповіла, що відеоапаратуру знайшли, але не розповіла деталей, адже це повинні зробити правоохоронці.І от рівненські поліцейські поділилися подробицями розслідування справи.

Як повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області, завдяки чітко злагодженій роботі слідчих та оперативників поліцейським вдалося встановити, що до скоєного злочину причетні двоє 35-річних киянин. Кілька днів тому, 26 квітня, у помешканні одного з них правоохоронці провели санкціонований обшук та вилучили крадене майно.Кияни обкрадали автомобілі за допомогою спеціального електронного пристрою. І Того дня чоловіки вирішили поїхати у Рівного. У місто приїхали на власному авто «Toyota Camry». Під’їхали до найбільш заставленої автомобілями парковки. Один із чоловіків ввімкнув спецпристрій. Одним із перших відкрився автомобіл журналістів. Киянин оглянувши автівку, знайшов лише великі сумки, тож не вагаючись переніс їх до свого авто.Лише дорогою чоловіки з’ясували, що усередині була відеоапаратура журналістів.Відомо, що кияни у поле зору правоохоронців не потрапляли та мають сім’ю.

Поліцейські перевіряють їх на причетність їх до скоєння інших аналогічних злочинів.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПО ТЕМІ:


Пограбування журналістів за 15 хвилин: рівнянка розповіла деталі


Пограбування журналістів за 15 хвилин: у Рівному з’явився новий слід?


Пограбування журналістів за 15 хвилин: потерпіла рівнянка розповіла деталі розслідування
Щасливе Рівне