Онлайн трансляція фестивалю хореографії "ART-SOUL RIVNE-2017"
гала-концерту, за участі Миколи Бобрика, Наталі Боярської, Анни Римчук, Галини Давидюк, про це повідомляє на сторінці у Фейсбук Тарас Лагнюк.
А ввечері, з шостої години, розпочнеться гала-концерт нагородження учасників та переможців Всеукраїнського фестивалю "ART-SOUL RIVNE-2017". Святкові дійства відбуватимуться в Міському палаці культури "Текстильник"(у звязку з погодними умовами).
Читайте також:
"ART SOUL Rivne - 2017" надихає рівнян танцювати! (ФОТО + ВІДЕО)
Фестиваль "ART SOUL Rivne 2017" розпочався із феєричного "Танцювального БУМу" (+ ФОТО)

Танцювальний БУМ, "Едельвейс", "Art Soul RIVNE 2017", фестиваль, ART SOUL Rivne - 2017, Всеукраїнський хореографічний фестиваль, концерт, танці, фестиваль, новини Рівного
Радивилівські поліцейські вкотре стали донорами крові

У реаліях сьогодення, внаслідок збройної агресії російської федерації, потреба в донорській крові значно зросла, адже крім пацієнтів, життя яких залежить від компонентів крові, її сьогодні потребує також і велика кількість поранених захисників та захисниць.
переглядів: 36
Рівнян запрошують на змагання з пауерліфтингу

Упродовж 17-18 травня у Рівному відбудуться змагання з пара пауерліфтингу.
переглядів: 71
Ворожа атака на Рівненщину: є постраждалі

Як повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини, внаслідок нічної атаки на Рівненщину травм зазнали двоє місцевих жителів — 60-річний і 53-річний чоловіки. Обоє отримали осколкові поранення ніг та були госпіталізовані.
переглядів: 102
У Рівному відбудеться "Майстерня здоров'я 2.0"

Цієї неділі, 18 травня, у парку імені Шевченка в Рівному можна буде стати донором крові.
переглядів: 124
На Рівненщині визначили найкращого вчителя зарубіжної літератури в Україні

Рівненщина прийняла фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025» із зарубіжної літератури.
переглядів: 127