Догляд за садом: поради від рівненського експерта
1 - за відсутності дощів кожні два тижні полив 2-3 відра води під дерево;
2 - з квітня до кінця червня кожні два тижні підкормка (попередньо дерева підливайте, тому що підкормка по сухому грунтові обпалює та травмує корінь);
3 - захист від шкідників та хвороб (дивіться нижче наведену схему);
4 - зелені операції протягом сезону, обрізка та формування крони.
Обприскуємо плодові дерева і кущі навесні [+ПОРАДИ]
ЗАХИСТ:
Щоб захистити дерева та вберегти врожай, потрібно за сезон мінімум чотири рази обробити садок фунгіцидами+інсектицидами, останній строк обробітку за 30 днів до збирання врожаю.
Отже обробіток здійснюйте з пневматичного пульверизатора, у захисному одязі, обов’язково за сухої, безвітряної погоди з 19-23 години вечора, або о 5-6 годині ранку.
А) як тільки набухнуть бруньки, обробити такою сумішшю (розрахунок на 10 літрів води):
1 пакет препарату ХОРУС+1 пакет Децис+приліпач, будь-який. Оброблювати при температурі від +5 до +15градусів (вище +15 градусів Хорус не діє, нижче+5 оброблювати не можна).
Б) фаза білий бутон (квітки вже набухли, але ще не розпустилися):
повторити препаратами під буквою А.
В)відразу ж після цвітіння (пелюстки квіток осипалися на 80 процентів): 2 пакетики препарату ТОПАЗ+1 пакетик препарату СКОР+1 пакет КАЛІПСО
+приліпач.Оброблювати при температурі від+18 до +30 градусів.
Г)четвертий раз обробити у першій декаді червня препаратами, що позначені під буквою В.
Д)У жовтні-листопаді, коли почався листопад і біля 30% листя облетіло, рекомендую обробити дерева Карбамідом 0.5кг на 10 літрів води+добавити і пакетик Хорусу. Є одночасною підкормкою і
захистом від хвороб (обробляти при температурі не нижче 5 градусів тепла).
Як правильно прищеплювати дерева? [+Відео]
Надзвичайно ефективно на 10 літрів води 250 грам дизпалива (звичайна солярка)+1 пакет Хорусу, обробити після листопаду при температурі не нижче+5 градусів, знищує безліч хвороб та шкідників. Або обробити ранньою весною до розпускання бруньок.
Підкормку можна здійснювати одночасно з поливом будь-яким добривом за інструкцією, найкраще курячий послід - 1 стакан на 10 л води, або готові добрива типу Мастєр.Кеміра Люкс, Плантафол тощо.
обрізка дерев, фунгіциди, захист від шкідників, догляд за плодовими деревами, сад
Як зробити пенсійне в Дії
Е-пенсійне посвідчення – це цифровий документ, який підтверджує призначення пенсії та усуває необхідність у паперовому аналозі.
переглядів: 163
Як приготувати сніданок, якщо в холодильнику порожньо
Бувають такі ранки, коли здається, що в холодильнику зовсім порожньо, а з продуктів під рукою лише найпростіші інгредієнти. У такі моменти виникає вічне питання: що приготувати на сніданок, коли "нічого немає"?
переглядів: 191
Кава з сиром: оригінальний рецепт
Кава з сиром – це не лише смачний, а й незвичайний напій, який може стати приємним відкриттям для гурманів.
переглядів: 196
Як позбутися запаху поту на пуховику або куртці
Виділення поту – життєво важливий процес, який, проте, багатьох дратує. І дратує не сам процес, а те, що найчастіше він супроводжується не найприємнішими ароматами. Неприємний запах поту, який ми відчуваємо, – це продукти життєдіяльності бактерій, які живуть у місцях скупчення апокринових потових залоз.
переглядів: 291
Нова послуга для пацієнтів: записатися до Рівненського обласного шкірвендиспансеру можна онлайн
Тепер потрапити на прийом до до лікаря Рівненського обласного шкірвендиспансера стало ще простіше - у медзакладі впроваджено онлайн-запис.
переглядів: 279