У Рівному водійка тролейбуса ледь не збила вагітну рівнянку
Рівненщина: внук жортоко побив свого дідуся, а потім допоміг йому дійти до дивану (+ФОТО)
Жінка потрапила в поле зору патрульних ще учора, 15 травня, коли ледь не здійснила наїзд на вагітну рівнянку. На щастя, вона не отримала жодних ушкоджень та від заяви відмовилась.
Двічі не пощастило: призовник впав з висоти 5 поверху. І це не єдина невдача з ним
Про це повідомляє патрульна поліція Рівного.

надзвичайні події, Рівне, Данила Галицького, тролейбус, пішохід, ледь не збили, вагітна
Дощова й вітряна погода очікується у Рівному 2 квітня

Впродовж тижня на Рівненщині передбачається помірно тепла, а в першій половині і дощова погода.
переглядів: 195
Дружин військовослужбовців запрошують на творчу зустріч «Арт Кава» у Здолбунові

У Здолбунові відбудеться тепла та надихаюча подія для дружин захисників України – творча зустріч «Арт Кава».
переглядів: 179
Рівненські спецпризначенці КОРДу вирушили на передову

Бійці спецпідрозділу КОРД із Рівненщини відправилися на Донеччину, щоб змінити своїх колег та продовжити виконання бойових завдань.
переглядів: 175
У Рівному затримали грабіжника, який відібрав гроші у перехожого

Поліцейські карного розшуку оперативно затримали 35-річного рівнянина, який пограбував місцевого жителя. Зловмисник уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, а в суді наразі розглядаються ще дві справи щодо його правопорушень.
переглядів: 186
Нетверезий водій збив паркан у Рівному

Учора близько 18:00 у Рівному на вулиці Хліборобів сталася ДТП: автомобіль Ford Fiesta в’їхав у паркан приватного будинку. Очевидці запідозрили, що водій може бути напідпитку, і викликали поліцію.
переглядів: 223