22.05.2017, 16:03

Рівнянка встановила рекорд на Кубку України з плавання

З 12 по 15 травня у Кам’янському (Дніпропетровська область) пройшов Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. В змаганнях брали участь збірні команди з 23 областей України.
Рівненську область на цих змаганнях представляли п'ять спортсменів.

Блискуче виступила учасниця XV Паралімпійських ігор майстер спорту України Катерина Ткачук. Змагаючись на дистанції 50 м на спині серед спортсменів з вадами зору встановила новий рекорд України, показавши результат 0.37,68. Також на інших дистанціях показала наступні результати:

Рівненська збірна стала кращою на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Заслужений майстер спорту України призерка XV Паралімпійських ігор Ярина Матло, змагаючись серед спортсменів з вадами зору досягла такого результату:

100 м вільний стиль – ІІ місце

Серед спортсменок з ураженнями опорно-рухового апарату 14-річна Ольга Романуха показала результати:

100 м на спині – ІІІ місце

50 м на спині – ІІІ місце

У змаганнях серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату Володимир Макарчук здобув такі місця:

200 м комплексне плавання – І місце

50 м на спині – ІІ місце

50 м вільний стиль – ІІІ місце

50 м батерфляй – ІІІ місце

На дистанції 100 м вільний стиль Андрій Шамрай виборов ІІ місце.

За підсумками змагань у складі збірної команди України Катерина Ткачук та Ярина Матло приймуть участь у навчально-тренувальних зборах з підготовки до чемпіонату світу, який проходитиме в Мексиці.

Нагадаємо, з 14 по 17 травня у Миколаєві відбулися фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики. На них змагалися діти-інваліди з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.