Ефективні засоби проти колорадського жука
Як використовувати хімічні препарати?
В першу чергу, при обробці картоплі від шкідника, ви повинні розуміти, що будь-який хімічний препарат отруйний. Тому слід дотримуватися не тільки інструкції по використанню, а також деяких інших вимог:
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1496147820.jpg)
- Не рекомендується проводити обробку віником, лійкою або іншими непризначеними для цього засобами;
- Обробка рослин повинна відбуватися в безвітряну погоду, бажано рано вранці або ввечері, з допомогою спеціальних обприскувачів для саду і городу;
- Після роботи з отрутохімікатами слід зняти з себе обладнання, стравити повітря з обприскувача, обполоснути його зовнішні частини проточною водою, зняти спецодяг і добре вимити руки і обличчя з милом. Після, прийняти душ;
Дача.Сад.Город. Профілактика від шкідників і хвороб картоплі
- По завершенню обробки рослин, бажано день-два не проводити ніяких робіт на грядках. Виполоті рослини - знищувати, і ні в якому разі не згодовувати худобі і птиці;
- Якщо на дачі є пасіка, то її необхідно вивезти на відстань до 4-5 кілометрів від даної зони на 5-6 днів, або ж ізолювати від попадання отрутохімікатів вулики;
Обробка проводиться за 20-30 днів до збирання врожаю, або ж строго по інструкції хімічного препарату від колорадського жука, який ви обрали.
Статті до теми:
На Рівненщині чоловік винайшов пристрій для збору колорадських жуків
Народні методи боротьби з колорадським жуком [+ПОРАДИ]
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
інсектициди, шкідники, картоплі, Дача.Сад.Город. колорадський жук
Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому
![](/images/articles/2/small/1666113225.jpeg)
Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 101
Як не обморозитися взимку: поради медиків
![](/images/articles/2/small/1739452071.jpg)
Морозні та вітряні погодні умови, що спостерігаються в Україні, значно підвищують ризик обмороження. Найбільш уразливими залишаються відкриті ділянки тіла — ніс, вуха, щоки, підборіддя, а також пальці рук і ніг.
переглядів: 172
10 незвичних традицій святкування Дня Валентина у різних країнах
![](/images/articles/2/small/1739383446.jpg)
День святого Валентина – це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, але традиції його святкування можуть значно відрізнятися. Десь прийнято дарувати солодощі та квіти, а в деяких культурах цей день набуває зовсім неочікуваних форм.
переглядів: 344
Поминальні дні 2025 року: коли вшанувати пам’ять померлих
![](/images/articles/2/small/1739380021.jpg)
Поминальні дні – це особливий час, коли родини відвідують кладовища, згадують своїх рідних і моляться за упокій їхніх душ. У 2025 році традиційні дні поминання померлих припадають на кілька важливих дат.
переглядів: 383
Як у Рівному підписати декларацію з сімейним лікарем?
![](/images/articles/2/small/1739362543.jpeg)
Підписати декларацію з лікарями «первинки» в закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради може кожен, хто ще не встиг це зробити.
переглядів: 372