Ефективні засоби проти колорадського жука
Як використовувати хімічні препарати?
В першу чергу, при обробці картоплі від шкідника, ви повинні розуміти, що будь-який хімічний препарат отруйний. Тому слід дотримуватися не тільки інструкції по використанню, а також деяких інших вимог:

- Не рекомендується проводити обробку віником, лійкою або іншими непризначеними для цього засобами;
- Обробка рослин повинна відбуватися в безвітряну погоду, бажано рано вранці або ввечері, з допомогою спеціальних обприскувачів для саду і городу;
- Після роботи з отрутохімікатами слід зняти з себе обладнання, стравити повітря з обприскувача, обполоснути його зовнішні частини проточною водою, зняти спецодяг і добре вимити руки і обличчя з милом. Після, прийняти душ;
Дача.Сад.Город. Профілактика від шкідників і хвороб картоплі
- По завершенню обробки рослин, бажано день-два не проводити ніяких робіт на грядках. Виполоті рослини - знищувати, і ні в якому разі не згодовувати худобі і птиці;
- Якщо на дачі є пасіка, то її необхідно вивезти на відстань до 4-5 кілометрів від даної зони на 5-6 днів, або ж ізолювати від попадання отрутохімікатів вулики;
Обробка проводиться за 20-30 днів до збирання врожаю, або ж строго по інструкції хімічного препарату від колорадського жука, який ви обрали.
Статті до теми:
На Рівненщині чоловік винайшов пристрій для збору колорадських жуків
Народні методи боротьби з колорадським жуком [+ПОРАДИ]

інсектициди, шкідники, картоплі, Дача.Сад.Город. колорадський жук
Всесвітній день гігієни рук: коли, як і навіщо мити руки

Кожного року, 5 травня, відзначається Всесвітній день гігієни рук, який нагадує нам, що чистота – не лише ознака хорошого виховання, але й запорука здоров'я.
переглядів: 47
Сьогодні день пам'яті ікони Божої Матері "Невипивана чаша": молитва до Пресвятої Богородиці

Ікону Божої Матері "Невипивана чаша" вважають чудотворною. Образ зцілює людей від пияцтва, наркоманії та інших пристрастей, які можуть зруйнувати життя людини.
переглядів: 44
Перший весняний мед: коли збирають і чому він найкорисніший

З настанням весни природа прокидається, і разом із нею починається новий бджолиний сезон. Саме у квітні-травні пасічники збирають перший мед — так званий «весняний» або «первак».
переглядів: 92
Місяць росте: що можна садити на городі 5-11 травня

Місяць зростає, а це означає, що настав час для активних городніх робіт. Цього тижня сприятливі дати для посіву й саджання багатьох овочевих культур.
переглядів: 162
Плазуни атакують: що робити якщо вкусила змія

Розпочався сезон активності плазунів.Більшість із них не становлять загрози для здоров’я людини, втім є і такі, яких варто остерігатися.
переглядів: 175