18.06.2017, 09:01

Рівненщина: CБУ попереджає, що сьогодні на Козацьких могилах можуть бути провокації

На вихідних там відбудуться урочистості.
18 червня на території Національного історико-меморіального  заповідника «Поле Берестецької битви» відбудуться заходи приурочені річниці битви під Берестечком.

Щодо цього прес-служба УСБУ в Рівненській області розіслало повідомлення. Там йдеться, що цей захід можуть використати активісти окремих громадсько-політичних структур для порушення громадської безпеки.

Мешканці Рівненщини вшанують загиблих на Козацьких могилах

Ось також що зазначається у повідомленні:

Управління Служби безпеки України в Рівненській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами працюватимуть у посиленому режимі з метою недопущення дестабілізації ситуації на урочистостях.

Для своєчасного виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів обласне Управління СБУ закликає мешканців та гостей історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки, під час перебування у публічних місцях, а також утриматися від участі в несанкціонованих масових заходах суспільно-політичного характеру.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв або підозрілих предметів, а також наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, інформацію про наміри здійснення диверсій просимо звертатися до правоохоронців.

В Управлінні СБ України в Рівненській області діє цілодобова телефонна «гаряча» лінія: (0362) 678-606, або  на телефон чергового (0362) 62-43-43.


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне