04.07.2017, 16:00

Підозрюваного у вбивстві 17-річної випускниці затримали

Ним виявився підліток - 16-річний знайомий дівчини.
У вбивстві випускниці з Вишнівця, Тернопільської області, Ірини Мукоїди підозрюють 16-річного жителя села Дзвиняча Збаразького району.

Нагадаємо, юну дівчину знайшли вбиою 26 червня біля дороги Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече поблизу смт. Вишнівець в напрямку Рівного.

Підозрюваного звати Василь і він студент 2-го курсу Вишнівецького училища. Навчається на кухаря.

"Підозрюваний перебував на святкуванні Дня молоді, як і потерпіла. Пізніше з різними компаніями розпивав спиртні напої. Близько 23:00 знайшов ніж неподалік пошти, який став знаряддям вбивства. Побачивши Мукоїду Ірину, йшов слідом за нею. Потім підбіг і завдав удари. Вона впала, жодних криків чи плачу не було. Він нахилився до неї, зірвав нижню білизну, але факту зґвалтування експерти не підтвердили. Цю інформацію підтверджує і підозрюваний, — розповідає заступник прокурора області Олег Галицький. – Можливо, він злякався світла фар автомобілів, які проїжджали повз, тоді ж він сховався за паркан, незабаром знову повернувся до жертви, перебіг на інший бік дороги і втік. Після скоєного був із друзями. Вдома, про те що вчинив, не розповідав".

На місці знайшли телефон і ніж, яким завдали два смертельних удари у серце та легеню. Від цих ударів дівчина померла миттєво, за 1-2 хвилини".

На Тернопільщині прощалися із вбитою випускницею

Хлопець зізнався у скоєному.

Всі деталі у відео