Ми у Facebook
10.07.2017, 15:59

Товариський матч. «Верес» - «Волинь» [ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ] [+Відео]

У понеділок, 10 липня, рівненський «Верес» проведе заключний товариський поєдинок перед стартом в українській Прем’єр-лізі (УПЛ). На стадіоні у Винниках рівняни зустрінуться зі своїм історичним другом-суперником луцькою «Волинню».
У цьому товариському матчі тренерський штаб рівнян має намір переглянути ще кількох потенційних новачків. Гра розпочнеться о 17:00.

Нагадаємо, дотепер "Верес" на тренувальних зборах лише перемагав, здобувши чотири перемоги у чотирьох матчах. З "Волинню" ж рівняни востаннє зустрічалися у липні минулого року. Тоді гра у Рівному завершилася унічию - 1:1.

Тим часом, як повідомляє Інформаційна служба НК "Верес", атакуючий півзахисник Михайло Сергійчук приєднався до табору «Вереса» на зборах у Винниках, що на Львівщині. Вихованець рівненського футболу перебуває на оглядинах.

Осінню частину минулого сезону 25-річний футболіст провів у «Вересі», забивши чотири голи. Втім, у зимове міжсезоння уродженець Сарненщини перебрався в УПЛ, до донецького «Олімпіка», за який навесні зіграв 9 матчів.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»

Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ

Крім Сергійчука на оглядинах перебуває й кілька інших потенційних новачків, у тому числі є іноземці, щоправда, їх імена тренерський штаб воліє поки що не афішувати.



Відзначимо, згідно із вимогами регламенту української Прем`єр-ліги, у новому сезоні у системі Народного Клубу з`явиться нова команда - "Верес" U-21. Як і старші партнери, молодь вже на повну готується до старту чемпіонату.

У суботу, 8 липня, у селі Солошин на Львівщині команда "Верес" U-21 провела контрольний поєдинок проти однолітків зі стрийської "Скали" і святкувала перемогу - 1:0. Єдиний гол забив Андрій Барабаш.

До речі, тренує молодіжку "Вереса" екс-нападник рівненського "Авангарду" Богдан Бандура. Наприкінці вісімдесятих він відіграв у складі рівненського клубу 63 матчі і забив 16 голів.





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

10.08, 14:15 У Рівненському зоопарку психологи поліції Рівненщини організували терапевтичну сесію для поранених захисників

10.08, 13:24 У Рівному стартував Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» до Дня Незалежності

10.08, 12:48 На Рівненщині відроджують унікальний весільний обряд «Читання корони»

10.08, 11:36 Корецька громада провела в останню путь свого земляка Дмитра Харчука

10.08, 10:50 У Сарнах 13-річного хлопчика госпіталізували після пожежі

10.08, 10:33 Черги аж до входу: у центрі Рівного відкрився магазин відомого українського бренду

10.08, 09:28 На Рівненщині відпрацьовують дії на випадок ракетних ударів

10.08, 09:05 10 серпня: Україна святкує День будівельника та День ветеринара, а православні вшановують святого Лаврентія

10.08, 08:18 Головні новини та події ночі 10 серпня: атака дронів, пожежа на нафтозаводі в Саратові, світ обговорює зустріч Трампа з Путіним

10.08, 07:01 Гороскоп на неділю, 10 серпня: час для висновків та спокою після Повного місяця у Водолії