15.07.2017, 09:32

У Дубні запрацювала електронна черга на оформлення закордонного паспорта

Починаючи з 8 липня 2017 року у міграційній службі Дубенського району успішно впроваджена та працює електронна реєстрація суб’єктів звернення.
Тож відтепер аби отримати паспорт не доведеться довго стояти в черзі.
Сервіс дозволяє записатися до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні. Стати в електронну чергу можна за допомогою офіційного сайту Державної міграційної служби dmsu.gov.ua або через термінал встановлений у підрозділі.


У Рівненському регіональному ЦНАПі видали перший паспорт

Також громадянин може прийти протягом дня до підрозділу і записатися у поточну чергу. Щоправда, у цьому випадку доведеться почекати у підрозділі. Вільні місця у поточній черзі з'являються протягом усього робочого дня, а їх кількість відображається на моніторі, встановленому у підрозділі.Мешканці Рівненщини масово оформляють закордонні паспортиІснують і альтернативні варіанти: у разі відсутності вільних місць на обраний час в електронній черзі міграційної служби, громадянин може звернутися для отримання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон до управління ДМС у Рівненській області, Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг або до державного підприємства «Документ».

Як рівняни зможуть працювати в Польщі за безвізом

Дубенський районний відділ державної міграційної служби розташований за адресою вул. Драгоманова, 12, Дубенський район, Дубно.
Телефон (03656) 4-24-55.

Щасливе Рівне