22.07.2017, 17:31

В патрульній поліції Сарн поповнення

Правопорядок на автодорозі міжнародного значення «Київ-Ковель-Ягодин» та в місті Сарни відтепер забезпечуватимуть 49 поліцейських роти № 5 батальйону Управління патрульної поліції м.Рівне. Сьогодні, 22 липня, вони урочисто склали присягу на вірність українському народові.
Сарни стало 33 містом, де запрацювала нова поліція. Загалом тринадцять тисяч патрульних поліцейських нині цілодобово несуть службу на території нашої держави. Із визначним днем у житті жителів Сарн привітали заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, начальник Департаменту патрульної поліції України підполковник поліції Євгеній Жуков, очільник Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерій Самчук, керівництво місцевої та районної влади.«Перед вами стоїть важливе, але відповідальне завдання — служити і захищати громаду, — звернувся до особового складу Костянтин Бушуєв. — Переконаний, що відсьогодні ваше життя, життя рідних, близьких і громадян, які висловили вам довіру, зміниться. Закон — понад усе. Слава Україні».

Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко: “Я б хотіла озвучувати мультики”

Начальник Департаменту патрульної поліції України Євгеній Жуков зазначив, що на Рівненщині патрульні поліцейські складають присягу вдруге:
«Дуже радий, що одне із найсильніших управлінь приймає поповнення. Дякую усім співробітникам управління патрульної поліції Рівного за дружню родину, яку створили у себе в колективі. Увесь особовий склад це — добровольці, які обрали нелегкий шлях служіння народу».Серед 49 патрульних поліцейських Сарн — десятеро дівчат, четверо учасників АТО. Всі вони успішно закінчили навчання та склали іспити.

До побажань долучився і начальник Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерій Самчук:
«Щиро вірю, що жителі Сарн безпечно почуватимуться на вулицях міста та підтримають нову поліцію, а патрульні, натомість, гідно нестимуть службу».
Рівненські патрульні започаткували власну традицію — передавати козацькі атрибути: щит, мечі та пірнач як символи відповідальності перед колегами, народом, Україною, кращим правоохоронцям місяця.Заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв як заохочення для подальшої результативної роботи передав щит роті № 5 Управління патрульної поліції м.Рівне та подякував за роботу Роману Дячуку, Ірині Середі, Олександру Матюсі, Ігорю Мусійчуку та Олександру Лац.
А у пам’ять про тих, кому завдячуємо мирним небом, патрульні поліцейські поклали квіти до підніжжя пам’ятника героям «Небесної сотні» та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Українців хочуть відучити плюватись штрафами

Керівництво Нацполіції, Головного управління проінспектували стаціонарний пост, його оснащення та умови праці патрульних поліцейських. Виконання обов’язків начальника відділу патрульної поліції міста Сарни покладено на лейтенанта поліції Тараса Земляка.Вітання патрульні приймали і від найрідніших, які з нетерпінням чекатимуть їх удома щоразу після несення служби. Тож нехай новим поліцейським усе вдається заради спокою і миру на рідній землі.

Рівнянин з помсти пошкодив авто патрульних

Повідомляє Головне управління Національної поліції в Рівненській області.
Щасливе Рівне