Як вчителеві з Рівненщини отримати "Нобелівську" премію?
«У сучасному світі дуже важливо використовувати усі шанси для розвитку і розкриття власних можливостей. Сподівають, що більше вчителів візьмуть участь у цьому конкурсі, і він стане поштовхом до ще більшого розвитку педагогічного потенціалу, дасть можливість кращим педагогам обмінятися досвідом та розширити власні горизонти», — зазначає Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Серед тих, хто вже подав заявку на участь, і 24-річна викладачка фізики, і 71-річний учитель літератури, є учасники із Самбора і Волновахи. Є ті, хто впроваджує козацьку педагогіку, влаштовує онлайн-подорожі, поєднує фізику з музикою на одному уроці.
«Ми щасливі, що в Україні так багато талановитих учителів. Кожен з них є новатором. Ми закликаємо усіх вчителів подавати заявки. Використайте цей шанс, щоб поділитися своїми досягненнями зі світом», — говорить Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine.
Global Teacher Prize — міжнародна премія, заснована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine відбудеться вперше. Мета як міжнародного, так і національного конкурсу — знайти вчителів-новаторів, які йдуть у ногу з часом і впроваджують новітні практики. Переможець українського конкурсу отримає 100 000 гривень і разом з п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім’я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від ініціатора Global Teacher Prize Ukraine — громадської спілки «Освіторія».
20 кращих викладачів визначить оргкомітет премії Global Teacher Prize Ukraine. Усі вони зберуться 15 вересня в Одесі, де після різноманітних воркшопів, креативних завдань і дискусій експертне журі обере 5 фіналістів.
До складу журі ввійшли Наталія Мосейчук — телеведуча «1+1», куратор премії, педагог за освітою; Зоя Литвин —голова ГС «Освіторія», організатор Global Teacher Prize Ukraine; Павло Хобзей — заступник Міністра освіти і науки України; Олександр Елькін —ініціатор і натхненник освітнього руху «EdCamp» в Україні; Павло Роналдо — учень 11 класу, який розробив прототип робота-поводиря; Майкл Вамая —викладач балету з Кенії, засновник балетної школи у маленькому містечку Кібера (Кенія), учні якої, завдяки заняттям танцями, досягають успіхів у звичайній школі, отримують стипендії і можливість розвиватися. Майкл Вамая увійшов до десятки найкращих викладачів світу у Global Teacher Prize 2017.
Номінуватися на премію можна до 15 серпня. Для цього потрібно заповнити анкету: http://globalteacherprize.org.ua/participate - повідомляє rvosvita.org.uа
Читайте також:
Креатив у школі на Рівненщині: випускники змагались зі вчителями у танці
5 ознак якісних портфелів: поради батькам
А ви вже бачили як Великий Раковець їде на випускний у сусіднє село?
На Рівненщині простяться із загиблим Захисником України
Захищаючи Україну, 21 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув молодший сержант Михальчук Анатолій Володимирович зі Здолбунова. Йому було 54 роки.
переглядів: 82
У Рівному комунальний транспорт перевіз майже двісті тисяч пасажирів
Про це йшлося на традиційній нараді комунальних працівників сьогодні, 27 січня.
переглядів: 109
На Рівненщині температура може бути до +15
До кінця січня на Рівненщині зберігатиметься аномально тепла погода, яка в окремі дні сягатиме +15°С. Синоптики попереджають про потенційні наслідки для сільського господарства та екосистеми.
переглядів: 113
Цікаве дозвілля у Рівному: куди піти 27 січня-2 лютого
Протягом цього тижня на вас чекає безліч цікавих подій, заходів, майстер-класів, виставок та інших атракцій, що допоможить приємно та пізнавально провести час у Рівному.
переглядів: 163
На Рівненщині згоріло три тони сіна: пожежа ледве не перекинулась на дім
На Сарненщині рятувальники спільно з місцевою пожежною командою ліквідували пожежу в приватному господарстві.
переглядів: 172