17.08.2017, 14:40

Договір дарування та довічного утримання: що повинні знати літні люди

Газета “ОГО” започаткувала нову постійну рубрику “Юридична консультація”
Вже у цьому номері рівненського інформаційно-рекламного тижневика “ОГО” - консультація юриста, як захистити себе, обдаровуючи близьких.

Веде рубрику ГУСАКОВА Вікторія Вікторівна, професійний юрист, закінчила у 2003 році Львівський національний університет імені Івана Франка, працює юрисконсультом."Відтепер читачі можуть відсилати на адресу редакції “ОГО” (33028, м. Рівне, вул. Шкільна, 2, тел. (0362) 40-06-07, e-mail: info@ogo.ua) всі свої актуальні запитання, ділитися проблемами, радитися і бути впевненими, що ми допоможемо вам, зрозуміємо, розрадимо”, - пише наш юридичний порадник Вікторія Гусакова.

“Я пораджу вам, як звертатися у листах до органів влади та місцевого самоврядування, банків, як писати скарги з різних приводів до різних інстанцій, поновлювати порушені права, складати процесуальні документи, Ви зможете отримувати консультації та поради з будь-яких галузей права (зокрема пенсійного, соціального), вирішувати проблеми з банками.

Також в “ОГО” ви можете знайти багато іншої цікавої та корисної інформації, програму телебачення найпопулярніших каналів ТБ на наступний тиждень, сканворд, гороскоп та блок оголошень і реклами.Свіжий номер рівненського інформаційно-рекламного тижневика "ОГО" (№ 33 від 16 серпня) можна придбати у кіосках та у приватних розповсюджувачів, газету можна передплатити, а також прочитати онлайн версію на нашому порталі ОГО.

Щоб прочитати онлайн версію (PDF версію) останнього номера газети "ОГО", перейдіть ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Щасливе Рівне