19.08.2017, 18:04

Куди рівнянам сьогодні піти у кіно

Сьогодні, 19 серпня, відбудеться кілька кіносеансів.
У кінотеатрі "Ера" запланований показ кількох фільмів:

Рівнянам розкажуть, як отримати роль в кіно18:25, 21:05, 23:00
«Валеріан і місто тисячі планет» 3D

2700 рік. Валеріан і Лорелін – команда космічних спецагентів. Їх шлях лежить на Альфу – Місто тисячі планет, де протягом багатьох років співіснують та обмінюються знаннями, досвідом і культурою різні цивілізації з усіх куточків Всесвіту. Завдання Валеріана і Лорелін – підтримувати порядок всюди, де є люди. У центрі Альфи починають відбуватися дивні події, чи то через міжгалактичну таємну змову, чи то через аферу найхимерніших мешканців Міста тисячі планет. Існування Альфи опиняється під загрозою, а значить і весь Всесвіт у небезпеці. Валеріан і Лорелін повинні знайти загрозу і знищити її, інакше постраждають мільйони.

Сьогодні у Рівному унікальна прем’єра нового українського патріотичного кіно (+ФОТО, ВІДЕО)
18.55
Емоджі Муві

У кожному смартфоні існує приховане місто, де живуть всі емоджі - СМСковіль. Дай п’ять, Закоханий котик чи Ану відвали - вони нереально круто передають наші емоції! Нова анімаційна комедія розповість історію Геника – унікального емоджі, який повинен виконати своє призначення у різних додатках смартфона. Та коли настане велика халепа, чи зможе Геник врятувати СМСковіль і всіх його мешканців?20:50, 23:45
"Темна вежа"


Масштабна екранізація культової серії романів Стівена Кінга. З’явилася тріщина і світ зрушив з місця: занепали народи і міста, навіть час змінив манеру плину. Відважний стрілець Роланд вирушає на пошуки міфічної Темної Вежі - єдиного місця у Всесвіті, де можна знайти порятунок від хаосу і занепаду.

Квитки можна замовити на сайті https://multiplex.ua/ua/.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram


Щасливе Рівне