24.08.2017, 18:00

У Рівному козаки варять куліш з благою метою

Збирають гроші на автомобіль для військового стоматологічного підрозділу.
Сьогодні на рівненському майдані Незалежності волонтери «ДАРу» разом із козацьким табором «Гайдамаки» збирають гроші для військовослужбовців. Інформацію про це на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала волонтер Світлана Пікула:
-У вас колись боліли зуби? Та так, що хочеться вилізти на стелю, засунути голову між коліна, або просто битися в істериці... Хто не відчував зубної болі, то напевно, щаслива людина. Що будемо робити ми в такий ситуації? Скоріше за все підемо до лікаря, А там, на війні, коли болять зуби. Що робити їм, нашим військовим? Теж звичайно чекати допомоги від зубних ангелів охоронців. Саме для цього і був створений мобільний стоматологічний підрозділ "ТриЗуб".Для того щоб вони були ще мобільнішими ДАР вирішили придбати для них автомобіль. Вже зібрано 20 тис грн. Потрібно ще, як мінімум 25.
Сьогодні у День Незалежності ми, з вашею допомогою, хочемо зібрати хоча б частину цих коштів. Приходьте на майдан Незалежності, з'їжте смачний козацький куліш від Гайдамаків та Даринок, хот-доги, сендвічі, та придбайте вишукані прикраси та допомагайте армії.Як рівняни святкують День Незалежності (+ ФОТО частина 1)

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ