31.08.2017, 19:22

На Рівненщині відкрили школу, яку будували більше 30 років (ФОТО)

Свято відбулося сьогодні, 31 серпня, у селі Горбаків, що на Гощанщині.
До школи зійшлося все село і недарма, адже школа у Горбакові без перебільшення вистраждана. Будівництво її розпочалося ще в 1985 році. За кілька років будівництво зупинилося і 26 років замість школи були лише руїни.

БІЛЬШЕ ФОТОЯк розповідає сільський голова Горбакова Володимир Бойко, про школу не забували і неодноразово поверталися до ідеї відновлення будівництва, проте до реальних дій дійшло лише в 2013.ТОВ "РЕНОМЕ-ЄВРОБУД" взялося за реконструкцію будівлі в липні 2016 року і лише за рік на місці руїн з'явився новий сучасний комплекс європейського зразка. Тепер тут є все: великий спортзал, оснащені майстерні, кабінети, їдальня та навіть спальня для першокласників. До речі, Горбаківська школа працюватиме за проектом нового освітнього простору.

БІЛЬШЕ ФОТОШколярі сьогодні не лише приймали новеньку школи, але й принагідно відзначили День знань.Не обійшлося і без подарунків. Народний депутат Юрій Вознюк презентував школярам сертифікати на покупку проекторів, а "РЕНОМЕ-ЄВРОБУД" подарував величезний мурал на подвір'ї школи. До речі, автор муралу відомий рівненський художник Антон Akey. Задумка автора незвичайна та креативна - на стіні зображений хороший настрій в дорозі до знань.

БІЛЬШЕ ФОТООкрім нової школи, жителі Горбакова отримали ще й новеньку дорогу.