11.09.2017, 12:02

Журналіст розповів, як на Рівненщині на нього напали бурштинокопачі

Фото з uapress.info.

Це сталося кілька днів тому, коли знімальна група працювала над сюжетом про незаконний видобуток бурштину.
Журналіст проекту "Українські сенсації" Тарас Середич на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав про те, що кілька днів тому, неподалік села Грицьки Дубровицького району на нього та колег напали бурштинокопачі, яких роздратувало те, що знімальна група спостерігала за старателями:

"На Поліссі стає все більш небезпечно", - рівненська журналістка

"Це просто ЖЕСТЬ! Щойно у нашої знімальної групи нелегальні копачі бурштину ледь не забрали камеру (з боями не віддали) і видалили УСЕ відео. З особистих телефонів в тому числі. Ситуація така: білий день , дорога біля села Грицьки (Рівненська обл). Слідкуємо за "фішками" - людьми , які стоять "на шухері" біля місць, де миють бурштин. За півгодини спостережень наш автомобіль оточують 8 машин (потім під'їжджали нові) і блокують проїзд . Агресивні чоловіки (людей зо 20) у камуфляжах силою "дістають" нас із машини . Те, що ми журналісти - їм "по..., бо всі ми продажні і знімаємо не те, що треба". У водія забрали ключі. Запевнили, що ми звідси не виїдемо, якщо не видалимо усе відео. Видалили. Про папку в айфоні "нещодавно видалені" також не забули. Грамотні. Півгодини розмови про " понятія" і ми вільні, але нас люб'язно супроводжували до безпечної відстані . На жаль, лише це відео з події і залишилось. Я думаю - пощастило , що не побили. Місцеві кажуть - пощастило, що живий. Кого із правоохоронців тут тегнути , а?", - зазначив Тарас Середич у своєму дописі.Нагадаємо, що в червні журналістка телеканалу “Інтер” Інна Білецька повідомила, що у селі Соломир Зарічненського районі Рівненської області її вдарив по руці бурштинокопач.

У серпні НСЖУ зафіксувала 5 випадків побиття журналістів

Також минулого тижня стався конфлікт між поліцейськими та бурштинокопачами у селі Більська Воля Володимирецького району.

Україна пообіцяла легалізувати видобуток бурштину

Крім того, п’ять інцидентів із застосуванням фізичної сили до журналістів трапилося протягом серпня – такі дані наводить Національна спілка журналістів України. Інцидент був і в Рівному.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне