17.09.2017, 19:40

Чудернацькі гриби, "Конопляний король" та військові навчання - підсумки тижня у Рівному

ОГО підсумовує найбільш актуальні новини 11 - 17 вересня.
Цього тижня відбулося кілька подій, які особливо запам'яталися.На Рівненщині триває грибний сезон. Рясні дощі сприяють росту грибів. Вони ростуть не тільки "сімейками", а й у два поверхи. Ось таке чудо знайшли на Волині.

Фото: firtka.if.ua.
Фото: firtka.if.ua.


Проте, тут таки "грибних місць" одразу стало менше - гриби тепер не вийде збирати на рівненському полігоні. Правда, збирати гриби й до цього не можна було, а тепер туди не добратися зовсім, адже почалися військові навчання.


На Рівненщині почалися військові навчання ОК "Захід".
Навчання відбудуться у трьох українських областях: Рівненська, Волинська та Житомирська.


Фото piwnich.info
Фото piwnich.info


На Рівненщині у Рокитнівський РДА військові провели робочу зустріч з керівниками району.

Окрім Рокитнівського району, військова бойову техніку буде в Сарненському, Володимирецькому, Дубровицькому та Зарічненському районах. А також поза населеними пунктами у цих районах облаштують військові табори.

Хтось "полює" на гриби, а хтось вирощує коноплю. У великих об'ємах і... Цілком легально. Вперше Олексій Лук’янчук посіяв коноплю минулого року - засіяв 215 гектраів у Корецькому районі.За словами Олексія, спочатку це був жарт - з друзями жартома казали, що поля потрібно засіяти коноплею. От чоловік і вирішив це зробити, коли до нього зателефонував друг і сказав, що в нього є насіння.
Щасливе Рівне