21.09.2017, 17:21

Tatet.UA – сайт вдалих інтернет-покупок

Онлайн-замовлення стали пересічною справою для більшості українців. Зібравшись щось купити, люди спершу заходять в інтернет, шукають найбільш привабливу пропозицію, порівнюють ціни.
Чи є сайти, на яких пошук можна провести максимально швидко та ефективно? Так, є! Маркетплейс Татет пропонує роздивись асортимент сотень магазинів та обрати найвигідніший для себе варіант.Що таке маркетплейс? Це величезна віртуальна торгівельна площа, де розміщені товари з усіх можливих категорій. Все, що не заборонено законодавством країни, можна придбати на Tatet.UA. Тут є:

жіночий та чоловічий одяг;
дитячі речі, іграшки, засоби пересування;
взуття;
меблі;
електроніка;
мобільні телефони;
товари для тварин;
парфумерія та косметичні засоби;
препарати для схуднення;
домашній текстиль, тощо.

Величезний вибір, і все в одному місці. Не треба шукати у мережі магазини та послідовно вивчати їх асортимент. Порівнюйте та одразу відмічайте, хто з продавців забезпечує ліпші умови оплати та доставки.

Зручна навігація, гарні ціні та інші переваги Tatet.UA
Скріншот категорії «Трикотажні сукні» маркетплейса Tatet.UA

Обирати товари на порталі Татет легко та зручно. Сайт має продуману систему фільтрів, яка дозволяє відсортувати вироби по:

розміру;
кольору;
країні-виробнику;
матеріалу;
технічним характеристикам;
стилю;
формі

та виставити той діапазон цін, який вас влаштовує. На сторінках відображаються підказки, які допоможуть знайти аксесуар до комплекту або продивитись аналогічні пропозиції та впевнитись у виборі.

Багато магазинів власноруч виготовляють продукцію – інтернет-ціни виробника значно нижчі за суми на цінниках у магазинах-реалізаторах, до того ж ви маєте змогу обговорити нюанси замовлення, щоб воно на 100% відповідало вашим потребам.

Бонуси за покупки!


Tatet.UA пропонує покупцям ще одну приємність – бонуси. Заповітні бали, які потім можна обміняти на грошову винагороду, нараховуються майже за кожен крок покупця на сайті. Зареєструвались? Отримайте перші 15 балів! Придбали щось? Ще бонуси, в залежності від суми замовлення. Наступні бали ви отримаєте, якщо залишите відгук або зробите огляд своїх придбань.Шопінг через маркетплейс – це вигідно. Але тут можна не лише купувати, а й стати продавцем, відкривши власний інтернет-магазин. Бажаючим зайнятися онлайн-комерцієюTatet.UA пропонує пройти реєстрацію та два тижні користуватись магазином безкоштовно. Починаючим інтернет-бізнесменамварто задуматись, можливо, це ваш шанс.
Щасливе Рівне