У Рівному чоловік орендував велосипед і здав його в ломбард
Проте, повертати дорогий велосипед чоловік не збирався. Натомість, здав його у ломбард.
Як рівнянам вберегти велосипеди від крадіжки [+ПОРАДИ]
У суді шахрай свою вину визнав повністю, щиро розкаявся і просив суворо його не карати.
У Рівному з під'їздів крадуть велосипеди, заклеюючи дверні "глазки"
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (шахрайство) і призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот пятдесят ) гривень.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
У Чорнобильській зоні немає пожежі та викидів радіації
![](/images/articles/2/small/1739801585.jpg)
Останніми днями у мережі активно поширюється дезінформація про нібито масштабні осередки вогню на території Чорнобильської атомної електростанції, а також можливий радіаційний викид.
переглядів: 38
Ветеран війни перевірить рівненські пандуси на доступність
![](/images/articles/2/small/1739795555.jpg)
Чи зручні у Рівному пандуси для людей на візках? Відповідь на це питання спробує знайти ветеран російсько-української війни, боєць 3-ї окремої штурмової бригади Євген Сивопляс.
переглядів: 78
Рівненська облрада виставляє на аукціон старі авто комунальних закладів
![](/images/articles/2/small/1739800739.jpg)
Рівненська облрада виставляє на аукціон старі авто комунальних закладів Комісія затвердила вартість 24 одиниць автотранспорту, що належать комунальним закладам і підприємствам обласної ради.
переглядів: 91
У Рівному відбудеться «Операція-вакцинація»: коли і де можна отримати щеплення
![](/images/articles/2/small/1739798238.jpg)
18 лютого у Рівному відбудеться масштабний інформаційно-роз’яснювальний захід «Операція – вакцинація», під час якого всі охочі зможуть безкоштовно отримати щеплення.
переглядів: 110
Перший матч цього року"Верес" зіграє 2 березня
![](/images/articles/2/small/1739729014.jpeg)
Рівненський «Верес» повертається на футбольне поле у рамках 19 туру VBET Української Премʼєр-ліги.
переглядів: 134