27.09.2017, 11:30

Нова інформація про вибухи військових складів у Вінницькій області (+ФОТО)

Вчора, 26 вересня, близько 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка Вінницької області.
Здійснили оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка. За заявками мешканців додатково здійснено відселення з с. Іванів та Лісова-Лисіївка Калинівського району).

Поблизу Вінниці горять склади боєприпасів (+ВІДЕО)

Станом на 10:00 27 вересня евакуювали понад 30 000 людей. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучили 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги. З людьми працюють психологи ДСНС.

Через трагедію в Одесі на Рівненщині будуть перевіркиЗа оперативною інформацією отримали травми 2 людей, вони потрапили до лікарні.

Підрозділи ДСНС загасили пожежу у 4 житлових будинках, яка розгорілася через влучання боєприпасів.Наразі закрили руху всіх видів транспорту, утому числі:

- автотранспорту на автодорозі Житомир – Могилів – Подільський;

- залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка Південно-Західної залізниці;

- повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.
Відключили лінії електропередач Калинівка-УкрФлора та Калинівка-Лаврівка. Відключили газопостачання с. Дорожнє, с. Медвідка, с. Лаврівка.

Працює телефонна “гаряча лінія” Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за номером 043-332-13-35.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне