04.10.2017, 12:40

Де на Рівненщині найпотужніше радіаційне випромінювання

Державна установа «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджує потужність експозиційної дози гамма-випромінювання в повітрі по контрольних точках Рівненської області.
Дані дослідження проводяться на території обласного лабораторного центру та на території відділів та лабораторних відділень в одному і тому ж місці в один і той же час для достовірності результатів.

З Білорусі на Рівненщину можуть завозити хворих свиней

За проведеними замірами дози гамма-випромінювання вираховується середній показник за місяць. У вересні потужність експозиційної дози гамма-випромінювання в Рівному становила 13 мікроренген за годину. Такий показник був і в смт. Зарічне та у місті Березному. Найбільший показник був у місті Сарни - 15 мкР/год.

ВІДЕО: на Рівненщині село вже 25 років живе без світлаРезультати досліджень свідчать, що розподіл середньомісячної потужності експозиційної дози гамма-випромінювання у вересні поточного року на території Рівненщини не перевищує природного фону.Про це повідомляють з державної установи "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне